Tag Archives: SSCNP

Křest aršíku Zoologické zahrady II


Společnost sběratelů celin s neoficiálním přítiskem (SSCNP), Česká pošta s.p. Poštovna Chomutov 50 a Podkrušnohorský Zoopark Chomutov vás srdečně zvou na slavnostní křest aršíku Zoologické zahrady II autorů Libuše a Jaromíra Knotkových a rytce Martina Srba. Aršík vyšel ve středu 6. září 2017 a jeho křest se uskuteční

v pátek  – 15. září 2017 ve 14:00 hodin

v administrativní budově Zooparku Chomutov
(přístup spodním vchodem u Kamencového jezera).


SSCNP k akci vydá doprovodný materiál, který bude v prodeji na této akci pouze u předsedy SSCNP p. Macháčka. Na akci bude přítomen vedoucí poštovny Chomutov 50 MVDr. V. Svoboda, který bude na příležitostné přepážce v místě konání akce, mít pro zájemce k dispozici denní razítko poštovny a pro řádně dofrankované zásilky též příležitostnou rekomandační nálepku.

Poznámka

Od účastníků, kteří u pokladny ohlásí, že se zúčastňují křtu aršíku, nebude vyžadováno zaplacení vstupného.

Autor: Karel Macháček – předseda SSCNP


 

Slavnostní křest známky “125 let Petřínské rozhledny a lanové dráhy na Petřín”


SSCNP

Společnost sběratelů celin s neoficiálním přítiskem (SSCNP) a Muzeum hlavního města Prahy

zvou všechny zájemce na slavnostní křest známky

„125 let Petřínské rozhledny a lanové dráhy na Petřín“

z emise Technické památky, která vychází 16. března 2016.


Křest se uskuteční 21. března 2016 v 16:00 hodin (pondělí)

ve výstavních prostorách pod Petřínskou rozhlednou (přístup vpravo dolů od pokladny).


Petrinska_rozhlednaJak je v této zemi u větších staveb obvyklé, oznámil minulý týden Dopravní podnik hl.m.Prahy, že nebude dodržen původní termín zprovoznění lanovky po opravách dne 18.března, ale lanovka se má rozjet až 7.dubna 2016. Z tohoto důvodu musí účastníci křtu spojit tuto akci s první jarní procházkou. Kromě přístupové cesty po cestách od spodní stanice lanovky v prudším stoupání po svahu Petřína, doporučujeme využití cesty od stanice tramvaje č. 22 Pohořelec ulicí Strahovská (za Strahovským klášterem). Tato cesta stoupá jen velmi mírně a procházka trvá cca 15 minut.

[stextbox id=“info“]

Jen ve výjimečných případech (zvláště pro špatně se pohybující účastníky) je možno vyjet autem až k rozhledně (odbočka ze Strahovské ulice se zákazem vjezdu). Pro několik málo zájemců je možno opatřit povolenku k vjezdu, podmínkou je nahlášení jména a registrační značky vozu SMS zprávou na mobil číslo 737 713 030 nebo emailem na kveruse@centrum.cz a to nejpozději do 16.března 2016. (Odsouhlasení účastníci mohou vjet do zákazu a vyzvednout si povolení v pokladně rozhledny.)

[/stextbox]

SSCNP k akci vydá dopisnici s neoficiálním přítiskem (originální kresba autora známky A.Absolona) v ceně cca 30,- Kč a Pamětní list se křtěnou známkou, denním razítkem pošty Praha 51 a podpisy autorů v ceně cca 35,- Kč. Pošta Praha 51 na Újezdě bude od 21.března 2016 používat příležitostnou R nálepku.

[stextbox id=“alert“]

Nevyžadujte zajištění dopisnice a pamětního listu od pracovnic Známkové tvorby ČP. Jde o neoficiální materiály a proto budou v prodeji pouze u předsedy SSCNP p. Macháčka a při akci.

[/stextbox]

I přes ztížené dopravní podmínky, se těšíme na vaši hojnou účast

Karel Macháček – předseda SSCNP


Zdroje:

Informace od předsedy SSCNP
Známka „Petřínská rozhledna“ – Česká pošta s.p.


 

Pozvánka SSCNP na křest aršíku „Sovy“ z emise Ochrana přírody


Společnost sběratelů celin s neoficiálním přítiskem SČF (dále jen SSCNP) a Zoologická zahrada v Praze zvou srdečně všechny filatelisty na Křest aršíku Sovy, který se koná v Zoologické zahradě v Praze Troji dne 7. září 2015 (pondělí) ve 14:00 hodin.


 

Ruční papírna ve Velkých Losinách – křest známky (aktuálně)


Pozvánka na Křest známky


Společnost sběratelů celin SČF s neoficiálním přítiskem a vedení Ruční papírny Velké Losiny a.s.

si Vás dovolují pozvat na slavnostní

Křest známky Ruční papírna ve Velkých Losinách z emise Technické památky

 

Setkání Společnosti sběratelů celin s neoficiálním přítiskem – 26.4.2014


V sobotu 26.4.2014 od 10 do 13 hod. se bude konat jarní setkání členů a přátel Společnosti sběratelů celin s neoficiálním přítiskem (SSCNP) Svazu českých filatelistů v malé místnosti č. 14 Domu odborových svazů, náměstí Winstona Churchilla 2, Praha 3 – Žižkov, s následujícím programem:


 
Příležitostné razítko - Vlakem na Oseckou pouť - 20. - 21.8.2022
This is default text for notification bar