Tag Archives: ZOH Soči 2014

Vzpomínky na ZOH – České muzeum hudby


V prostorách Muzea hudby se během olympijského dění, ve dnech 7. – 23. února 2014, mohou návštěvníci potěšit vzpomínkami na úspěšné sportovce minulosti a přiblížit si poštovní známky, jejich návrhy, jakož i další filatelistické ceniny, které Česká pošta pro připomenutí olympiády a úspěšných sportovců v  novodobých dějinách České republiky připravila. Ze sportovních exponátů bude k vidění mimo jiné hokejka Vladimíra Růžičky z Nagana, startovní číslo zlaté Katky Neumannové z Turína 2006, ale také například kostým krasobruslařky Áji Vrzáňové, v němž roku 1948 na Olympijských hrách ve Sv. Mořici získala páté místo.

 

Národní technické muzeum – ZOH 2014 v Soči


Po dobu trvání XXII. Zimních olympijských her v Soči budou v hlavním vestibulu Národního technického muzea vystaveny olympijská pochodeň, která byla zapálena na severním pólu, poštovní známka vydaná při příležitosti zahájení her a doplňky výbavy české olympijské výpravy.

 

Olympsport – Olympiáda Soči 2014


POLETÍME NA OLYMPIÁDU


Hlavní část našeho olympijského teamu poletí do Soči 30.ledna 2014. Spolu s nimi poletí i zásilky, přepravené tamtéž s olympijskou tematikou. Vám nabízíme spoluúčast na téhle legraci. VSOCI_ZOH2014 prvé řadě upozorňujeme účastníky naší novinkové služby, že zásilky jim budou dodané v počtu, který mají objednán. Nemusí se tedy starat o nic, zásilky obdrží bez dalších starostí. Další povídání se tedy týká buďto těch, kteří si chtějí objednat další zásilky navíc nad již objednaný počet v novinkové službě, nebo těch, kteří v žádné novinkové službě nejsou, ale řekli si, že tohle musí ve svých sbírkách mít.


 
Fotogalerie z přednášky generálního ředitele České pošty, s.p. Ing. Romana Knapa
This is default text for notification bar