Ing. Břetislav Janík – Vedoucí samostatného oddělení známková tvorba, Česká pošta

 

2 Responses to Ing. Břetislav Janík – Vedoucí samostatného oddělení známková tvorba, Česká pošta

 1. Antonín Boháček napsal:

  Vážený pane Janík,
  Dnes je 1. září a již po neděli započíná měsíc září (tedy i Sběratel). Díval jsem se na NOVINKY České pošty, kde mimo “Pozvánky na 118. výstavku…”, není NIC. Tedy ani, kde si koupit nové známky a celiny… Po odchodu paní Marie Chábové zavládl zde na poště 016 naprostý informační chaos.
  Jsem starý člověk a pamatuji, jak to dříve ve známkové tvorbě klapalo. I v dobách největší totality bylo možné u přepážky koupit jakékoliv známky. V těch dávných dobách rozhodoval o známkové tvorbě soudruh Rudolf Fischer. Dnes mohu s odstupem doby prohlásit, že byl to vlastně “pašák”.
  DNES bohužel vycházejí známky, které se někdy stydím vylepit na obálku a odeslat svým zahraničním přátelům. Přitom na to máme dvě odborné komise…
  Chtěl bych Vás s touto informací informovat o tom, jak naše česká filatelie odchází ze scény. Pokud se ovšem filatelisté nepřeorientují na numismatiku, neboť bankovek s nulovou hodnotou je a bude dostatek a o zaručeně “zlatých” mincích nehovořím…
  Jste schopný a vtipný člověk, a jistě můžete mně i nám všem zbývajícím sběratelům, odpovědět na některé tyto otázky.

  Zůstávám s přátelským pozdravem a předem děkuji
  Antonín Boháček, technický a grafický redaktor, v. v.

   
  • Vážený pane Boháčku,

   chápeme Vaše rozhořčení nad stavem prodeje filatelie v přepážkové hale pošty Praha 1, avšak tyto internetové stránky patří Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha, nikoliv České poště, a tak nejsou vhodnou platformou pro zadání Vašich otázek. Kromě toho jste k editaci textu ve formě komentáře nevyužil ani některý ze snad vhodných, aktuálně čtených příspěvků, ale našel jste na webu fotku Ing. Janíka, otevřel ji v novém okně a tam vepsal svůj text. Váš text tedy zcela zapadl. Domnívám se, že Ing. Janík nezkoumá nové komentáře, pokud se odkazy na ně objeví pouze na pravém okraji stránek našeho webu, nikoliv pod aktuálními příspěvky. Váš text na našem klubovém webu si tedy nejspíš Ing. Janík nepřečte.

   Pokud se jedná o otevírací dobu prodejny známkové tvorby, rozeslala paní Briganová dnes stručnou informaci pro nejbližší dny v září. Své dotazy můžete uplatnit u Ing. Janíka nebo u paní Briganové na zítřejší výstavce nově vydávaných známek a dopisnic na poště Praha 1.

   S pozdravem
   Pravoslav Kukačka,
   jednatel Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha

    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..