Inaugurace známky – Tomáš Baťa – ohlédnutí


V době, kdy vydáváme tento příspěvek, již uplynulo 12 dní od inaugurace známky „Osobnosti: Tomáš Baťa (1876 – 1932)“. Níže uvádíme odkazy na některé zdroje, které se tomuto tématu věnovaly.

Jednak Česká pošta představila známku s Tomášem Baťou ve vstupním vestibulu Hlavní pošty v Praze v emisní den – 16.3.2016.

Z této akce přinášíme 5 následujících fotografií, jejímž autorem je Jiří Koukal ze Žďáru nad Sázavou.Následně pak ve stejný den proběhla v prvním patře budovy Hlavní pošty Praha 1 (ochoz nad dvoranou) 70. výstavka odboru známkové tvorby České pošty, s.p.

Dále si můžete přečíst příspěvek na stránkách České pošty, s.p. zde.

Dalším zdrojem informací je příspěvek na serveru www.novinky.cz s názvem „S rukama v kapsách, Tomáš Baťa se dočkal své poštovní známky“ zde.

Baťova vila, která byla v roce 1997 poskytnuta pro činnost kanceláře „Nadace Tomáše Bati“ nabízí řadu projektů a přednášek, stojících za shlédnutí. Odkaz najdete zde.

A dalším zdrojem informací jsou také facebookové stránky, s odkazem zde.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Zámek s vůní benzínu – přednáška v Poštovním muzeu

Zveme vás na zajímavou přednášku pana Jiřího Křížka, ředitele Severočeského muzea v Liberci, o šlechtických automobilech na historických fotografiích. Povídání...

Společnost sběratelů celin – 60. setkání

V sobotu 23.4.2016 od 9 do 12 hod. se bude konat jarní 60. setkání členů a přátel Společnosti sběratelů celin...

70.výstavka v budově Hlavní pošty Praha 1 – 16.3.2016

V prostorách bývalé prodejny filatelie v prvním patře budovy Hlavní pošty Praha 1 (ochoz nad dvoranou) se ve středu 16.3.2016...

Zavřít