Jak se lépe orientovat na klubových stránkách


Vážení příznivci KF 00-15, sběratelů specializovaných oborů, Praha. Naše www stránky jsou již poměrně rozsáhlé, a proto jsme se rozhodli ukázat Vám možnosti, jak se lépe orientovat ve směsi informací, příspěvků, rubrik, štítků, FAQ atd.


A. Otázky a odpovědi (FAQ):


V modré nabídkové liště nově naleznete odkaz na „Otázky a odpovědi“, kde můžete získat užitečné informace. Mezi nejnovější patří odpověď na dotaz Jaroslava Rubišara k automatizovanému zpracování zásilek v ČR.

Přehled již zodpovězených otázek:

  • Jak získat otisky PR, R-nálepek, nálepek APOST – obecné informace

  • Doporučený postup k získání PR, R-nálepek

  • Doporučený postup k získání nálepek APOST

  • Použití písmenových známek

  • Identifikační kódy automatizovaně zpracovaných zásilek v ČR (novinka)

K zobrazení můžete použít také tento odkaz. Kliknutím na některou z otázek se zobrazí odpověď.


B. Rubriky a štítky


Na našich stránkách je více jak 200 příspěvků, téměř 100 článků a více než 2000 fotografií. Pro lepší přehlednost jsou příspěvky rozdělené do jednotlivých rubrik a štítků.

Jak se k nim dostanete? Máte 2 možnosti.

  1. V levém sloupci je umístěn nadpis RUBRIKY. Po rozbalení menu se objeví seznam všech rubrik s počtem příspěvků uvedeným v závorce. Výběrem požadované rubriky se zobrazí všechny příspěvky řazené sestupně (od nejmladšího).

  2. Nad každým příspěvkem je kromě data zveřejnění a data aktualizace umístěn i text, který odkazuje na příslušnou rubriku. Kliknutím na tento odkaz se zobrazí všechny příspěvky, stejně jako v bodě a)

Oproti tomu štítek je jakési klíčové slovo (slova), pomocí kterého se orientujete v obsahu příspěvku, pokud je tedy příspěvek řekněme o Poštovním muzeu, je přiřazeno jako klíčové slovo Poštovní muzeum. Název štítku je uveden pod příspěvkem vlevo dole. Kliknutím na název štítku se zobrazí všechny příspěvky, které obsahují klíčové slovo.


C. Index příspěvků a stránek


Pro lepší orientaci ve všech příspěvcích a článcích je vytvořen „INDEX článků a příspěvků“. K indexu se dostanete kliknutím na tento odkaz. V přehledu je v záhlaví umístěn index čísel a písmen abecedy. Kliknutím na zvolené číslo či písmeno se stránka nastaví na přehled požadovaného čísla (písmene), ze kterého si můžete vybrat.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Den známky v Poštovním muzeu – 18.12.2013

Den známky a 95.výročí Poštovního muzea  

Bulletin KURÝR – pohled do historie

OSMNÁCT ČÍSEL BULLETINU KURÝR Ve čtvrtek 5.12.2013 jsme měli možnost si vyslechnout zajímavou přednášku přítele Luďka Janů, kromě dalších zajímavých...

Nový ZPRAVODAJ SČF č. 4/2013

V minulých dnech vyšel nový zpravodaj SČF publikovaný pod názvem "INFORMACE SČF", 8 stran, uzávěrka 20. 11. 2013. Zájemci jej...

Zavřít