Nabídka dodání nových hodnot automatových známek v rámci novinkové služby


Informace pro členy KF 00-15 Praha


Vážení přátelé,
v souvislosti s novými tarify služeb České pošty, s.p., od 1.2.2018 (viz ceníky služeb České pošty ke stažení na internetové stránce) dojde také k úpravě hodnot ve známkových automatech oproti dosavadním nastaveným hodnotám, které lze nyní vidět na internetových stránkách České pošty, resp. na této adrese (tarify do 31.12.2016 a od 1.1.2017 – na známkách Průhonice).

V těchto souvislostech nám Česká pošta, s.p., odbor PostFila, nabídla dodání nových hodnot automatových známek v rámci novinkové služby. Bude se jednat o hodnoty dle přiložené informace správce klubové novinkové služby p. Jana Všetečky a celkem půjde v této emisi o nominální hodnotu 598 Kč. Nové hodnoty budou tištěny na známkách Jindřichův Hradec.


Nové hodnoty automatových známek roku 2018 jsou ke stažení ve formátu PDF níže:


Protože se jedná o mimořádně vysokou celkovou nominální hodnotu, mohou naši odběratelé svůj odběr u této emise upravit, resp. snížit. V takovém případě je třeba napsat zprávu panu Všetečkovi e-mailem na klubovou adresu kf0015@centrum.cz, a to do neděle 28.1.2018, abychom mohli náš požadavek vůči České poště upřesnit v termínu stanovém pro klub. Pokud od našich odběratelů takovou zprávu neobdržíme, bude každému přihlášenému odběrateli dodán počet emisí podle jeho stávající objednávky na rok 2018.

Za výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha vás zdraví

Pravoslav Kukačka, jednatel, a Jan Všetečka, hospodář a správce novinkové služby


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Výstava – 200 let poštovní schránky – Poštovní muzeum (aktuality)

Aktuality 20.1.2018  

Exponáty výplatních otisků

V uplynulých dvou letech filatelistická veřejnost zaznamenala pozoruhodnou aktivitu v oblasti vystavování exponátů zaměřených na výplatní otisky. Došlo k tomu...

Vyšel ZPRAVODAJ německých výplatních otiskářů – BERICHT č. 85/2017

Koncem minulého roku vyšlo 85. číslo zpravodaje BERICHT, odborného časopisu Badatelské společnosti výplatních otisků (Arge v rámci BDPh). Na svých...

Zavřít