Navštívili jsme Béďu Poláka

webmaster

31.3.2016

03_Beda_PolakV pátek 18.3.2016 navštívili p. Jaroslav Maleček, místopředseda Svazu českých filatelistů, a p. Pravoslav Kukačka, jednatel Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha, pana Bedřicha Poláka, bývalého hospodáře České asociace pro olympijskou a sportovní filatelii OLYMPSPORT, který nedávno oslavil své 86. narozeniny.

Po blahopřání k narozeninám a předání dárků jsme pak při přátelském odpoledním posezení společně zavzpomínali na léta strávená ve filatelistickém dění, na výstavy s olympijskou a sportovní tématikou a posoudili současný vývoj našeho spolku.

Příjemnou atmosféru v domku manželů Milady a Bedřicha Polákových, kterým přejeme pevné zdraví, štěstí a pohodu, dokumentuje naše malá fotoreportáž.

Autor: Pravoslav Kukačka


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.