Klubové prázdniny


Filatelistická sezóna 2019 – 2020 je již nenávratně za námi. Její závěr byl silně poznamenán epidemií, způsobenou novým koronavirem, a opatřeními, která vyhlašovala a upravovala vláda České republiky. Jak jsme členy a přátele klubu průběžně informovali, výbor postupně přistupoval ke zrušení dubnové, květnové a červnové klubové schůzky v sále Dřevák Domu Portus, jejímiž součástmi měly být odborné přednášky. Pro účastníky klubové novinkové služby jsme však v červnu zorganizovali dvě mimořádné příležitosti k vyzvednutí připravených novinek.

Chtěli bychom nyní, na počátku klubových prázdnin vyjádřit poděkování všem našim členům a přátelům, kteří nám v ukončené sezóně pomohli plnit naše cíle.

Informovanost členů a přátel klubu a dalších zájemců o aktuálním dění ve filatelii bude i během klubových prázdnin průběžně zajišťována těmito klubovými internetovými stránkami, jakož i doménami třetího řádu https://special.kf0015.cz/ a https://modry.kf0015.cz/. Pokud snad ještě nejste přihlášeni k zasílání aktualit z klubového webu formou krátkých e-mailů s příslušným odkazem, můžete si tuto naši službu zajistit na adrese https://www.kf0015.cz/registrace/.

V prostředí sálu Dřevák Domu Portus se opět setkáme ve čtvrtek 3.9.2020 od 16 hod. na klubové schůzce, jejíž součástí by měla být přednáška, kterou zahájíme již 41. cyklus přednášek o poštovní historii a současnosti. Program přednáškového cyklu uveřejníme v závěru měsíce srpna.

Vážení přátelé, chtěli bychom vám popřát příjemné léto a těšíme se na naše setkávání a spolupráci v nové sezóně 2020 – 2021.

Výbor Klubu filatelistů,
sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha,
pobočného spolku Svazu českých filatelistů, z.s.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Výstavka Známkové tvorby – 24.6.2020 bez společenské části

Na základě zhodnocení aktuální virové epidemie a obecně známých doporučení zrušila Česká pošta, s.p., zastoupená v tomto případě oddělením Známková...

Další štoček spolku Olympsport v provozu pošty Praha 1 ve strojku Postalia

Ve středu 24.6.2020 používá pošta Praha 1 příležitostný štoček "ADAM ONDRA ..." (viz obrázek) v orážecím strojku Postalia. Na naší...

Výstava „Vytiskneme si naše!“ (aktualizace)

Aktualizace 22.6.2020  

Zavřít