Nové pracoviště „Přítisky ke známkám“


Pracoviště „Přítisky ke známkám“ funguje od úterý 16.7.2019 na Hlavní poště v Jindřišské ulici 14, Praha 1. Nachází se v prvním patře, nad původní provozovnu (příchod ze dvorany Hlavní pošty po levém točitém schodišti, dveře vlevo – v prostoru výstavek), kde je umístěna chráněná přepážka.

Očekáváme, že v blízkosti turisty zaplněného centra, uprostřed pražské hromadné přepravy – v těsné blízkosti hlavního nádraží, křížení tří linek metra „A“, „B“ i „C“ a dokonce v malé vzdálenosti od Svazu českých filatelistů si pracoviště najde mnohem více zákazníků.

Známky s přítiskem se prodávají pouze v podobě tiskových listů, které obsahují klasické známky v páru s kupony vyhrazenými pro potisk Vaším motivem. Proto si není možné vybrat kteroukoliv českou známku, ale jen známky vydané pro tuto službu. Na okraji tiskového listu je ještě možnost doplnit text či doplňkový obrazový motiv.

Další informace jsou k dispozici na webu České pošty s.p. – v části Známky s přítisky.

Společně s kolegyněmi Michaelou Petrusovou a Hedvikou Tesařovou Vás zveme k návštěvě.

Martin Holý a Lenka Briganová

Zdroj: @expo-net.blogspot.com


 

1 Responses to Nové pracoviště „Přítisky ke známkám“

  1. Farida Novakova napsal:

    Dobry den. To je dobre, ze premistili z Postfily na Hlavni Postu. Nechala jsem si vyrobit pritisk k narozeninam meho synovce. Pani byla sikovna, mila, ochotna. A vysledek je krasny. To je ohromna pamatka.Ukazala jsem to hodne znamym. Takove veci se rychle rozsiruji mezi lidmi. Postfila je zasita v Holesovicich. Hodne lidi ani nevedi co to je a kde to je. Moje kolegyne cely zivot bydli v Holesovicich u Ortenoveho nam., ani nevedela o Postfile.
    To by melo fungovat delsi dobu, aby vic lidi se o tom dozvedelo.
    Dekuji moc. Z pozdravem F.Novakova.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar