Nové pracoviště „Přítisky ke známkám“


Nové pracoviště „Přítisky ke známkám“ funguje od úterý 16.7.2019 ve dvoraně Hlavní pošty v Jindřišské ulici 14, Praha 1. Vchod je přímo ze dvorany (naproti přepážkám 11 a 12), prozatím není označeno viditelnými polepy a „přítisky“ proto prozatím fungují ve zkušebním provozu – i z hlediska pracovní doby, která se může ještě podle odezvy návštěvníků změnit

Očekáváme, že v blízkosti turisty zaplněného centra, uprostřed pražské hromadné přepravy – v těsné blízkosti hlavního nádraží, křížení tří linek metra „A“, „B“ i „C“ a dokonce v malé vzdálenosti od Svazu českých filatelistů si pracoviště najde mnohem více zákazníků.

Jako doprovodnou akci doplňujeme, že každý objednaný tiskový list „Z“Poštovnictví v dobové fresce (tvořený motivy z freskové výzdoby právě dvorany Hlavní pošty) bude opatřen navíc a zdarma logy Známkové tvorby v levém horním a pravém spodním kupónu (viz obrázek níže). Tato akce s mimořádnými přítisky na okrajích bude probíhat od 16.7.2019 do 31.8.2019.

Platí to i pro případné objednávky typu „V“.

 
pro větší zobrazení stačí kliknout na obrázek

pro větší zobrazení stačí kliknout na obrázek

 

Společně s kolegyněmi Michaelou Petrusovou a Hedvikou Tesařovou Vás zveme k návštěvě.

Břetislav Janík a Lenka Briganová

Zdroj: @expo-net.blogspot.com


 

One Response to Nové pracoviště „Přítisky ke známkám“

  1. Farida Novakova napsal:

    Dobry den. To je dobre, ze premistili z Postfily na Hlavni Postu. Nechala jsem si vyrobit pritisk k narozeninam meho synovce. Pani byla sikovna, mila, ochotna. A vysledek je krasny. To je ohromna pamatka.Ukazala jsem to hodne znamym. Takove veci se rychle rozsiruji mezi lidmi. Postfila je zasita v Holesovicich. Hodne lidi ani nevedi co to je a kde to je. Moje kolegyne cely zivot bydli v Holesovicich u Ortenoveho nam., ani nevedela o Postfile.
    To by melo fungovat delsi dobu, aby vic lidi se o tom dozvedelo.
    Dekuji moc. Z pozdravem F.Novakova.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..