Mimořádný kašet Známkové tvorby


Čtenáři epo-net blogu mají informace, že společenské akce – výstavky známkové tvorby jsou do odvolání zrušeny. Nyní dostanou aktivní zákazníci Známkové tvorby a návštěvníci výstavek ZT i filatelistický doklad.

Kašet v červené barvě s textem „VÝSTAVKY ZT / OD 8. 3. 2020 / DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY“.

Razítko VĚC POŠTOVNÍ SLUŽBY rovněž nebývá obvyklé, ale filatelisté jej znají z dopisnic – pozvánek do PM a Filatelie na Den české filatelie a mimo jiné i z novoročních PF.

Pokud obálku s razítkem neobdržíte, anebo budete razítko chtít, můžete od 11.3.2020 požádat na poště Praha 1 o jeho otištění, pokud současně budete žádat příležitostné razítko (na přepážce číslo 30 Vás budou eventuálně informovat, u které přepážky je razítko k dispozici. Je vázáno především k příležitostnému razítku, které požadují opět zejména filatelisté).

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí v původní velikosti

Zdroj: @EXPONET BLOGSPOT


 

2 Responses to Mimořádný kašet Známkové tvorby

 1. 127. výstavka napsal:

  Vážení, prosím, je-li to možné o zaslání kašetu v červené barvě „VYSTAVKY ZT / OD 8.3.2020…“ Děkuji. Ing. Stanislav Tůma,U Stadionu 722, 537 03 Chrudim 3.

   
  • Pravoslav Kukačka napsal:

   Vážený pane,

   náš klub nemá, bohužel, možnost takovou službu obstarávat. V dané věci byste mohl kontaktovat oddělení Známková tvorba České pošty, s.p., na adrese znamkova.tvorba@cpost.cz a dojednat buď zaslání dopisu na Vaši adresu nebo si sám připravit dopis se svojí adresou, ten poslat v jiné obálce na adresu Česká pošta, s.p., oddělení Známková tvorba, pošt. přihrádka 13, 111 21 Praha 1, se žádostí o odeslání připraveného dopisu s otisknutým mimořádným kašetem. Také v tom druhém uvažovaném případě je předchozí dohoda s oddělením Známková tvorba podle našeho názoru nutná.

   Zdraví
   Ing. Pravoslav Kukačka, jednatel Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha

    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nová emise známek - 12.6.2024
This is default text for notification bar