Pozvánka do Essenu 2017


Ve dnech 11. – 13. května 2017 proběhne v německém Essenu (Severní Porýní-Vestfálsko) již tradiční akce, a to výstava s názvem Mistrovství Evropy v námětové filatelii ECTP 2017 (European Championship for Thematic Philately). Tato prestižní přehlídka výhradně námětových exponátů je již osmým pokračováním výstav konaných ve spolupráci se souběžně konaným filatelistickým veletrhem v pavilonu výstaviště v Essenu.

ectp_2017Výstava má podporu FEPA a bude hodnocena dle příslušných řádů FIP předními námětovými jurymany. Kvalifikační požadavkem je pozlacená medaile z národní výstavy. Výstavní poplatek činí 40 € za jeden rám. IREX spolu s přihláškou a rozdělením do podtříd je uveden na stránkách výstavy: https://www.ectp.de.

Uzávěrka přihlášek je v brzkém termínu a to do 30. listopadu 2016. Přihlášky včetně kopie prvního a druhého listu zašlete, prosím na níže uvedenou adresu. Na požádání mohu zaslat tištěný bulletin.

Zájemcům o tematickou filatelii mohu vřele doporučit návštěvu výstavy. Věřte, že tolik inspirace jako právě v Essenu naleznete jen na málokteré výstavě! Dále je možné využít setkání s dalšími zkušenými vystavovateli, navštívit seminář jury či doplnit sbírku na veletrhu. Pokud budete uvažovat o cestě do Essenu, neváhejte mě kontaktovat za účelem koordinace cesty.

Petr Fencl, národní delegát FIP pro tematickou filatelii

pefencl@seznam.cz


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar