XXV. setkání skautských sběratelů – 3.10.2015


XXIII_SKAUTI_2013

Klub skautských sběratelů Junáka

zve všechny na tradiční velké setkání (jubilejní XXV.) spojené s burzou historických i současných skautských a foglarovských artefaktů. Na své si přijdou sběratelé knih a časopisů, filatelie, turistických známek, odznaků, nášivek, pohledů, kalendáříků, skautské výstroje …

XXIII_SKAUTI_2013_01

Připravili jsme k našemu XXV. setkání sérii jubilejních odznaků, které navazují na ten první z roku 1991, CDV a obálku s přítiskem a poštovní strojové razítko. V nabídce budou i všechny letos klubem vydané sběratelské předměty, včetně mnoha těch starších na doplnění sbírek. Pro členy a přátele KSSJ budou po letech opět v prodeji klubové nášivky a propagační nášivka Českého skautského muzea.


XXV_setkani_skauti

Kdy? 3. října 2015 (sobota) – Hlavní nádraží Praha,
Kde? kulturní sál ve 2.patře budovy historické části nádraží
V kolik? 8:00 – 12:00 hod.
Vstupné? 30 Kč členové KSSJ, 40 Kč ostatní. Děti zdarma.


Kliknutím na jeden z obrázků se skautským motivem, popřípadě zde,
se dostanete na internetové stránky Klubu skautských sběratelů Junáka.


Po setkání následuje od 13:30 hod promítání v kině Ponrepo (Bartolomějská 291/11, Praha – Staré Město), kde bude příležitost vidět jedinečné skautské historické dokumentární filmy, které nebyly dosud veřejně promítány. Promítání připravil bratr Bobo za Skautský institut, vstupné 50 Kč.

3.10.2015 Strojové razítko (SR), pošta 110 00 Praha 1 – u příležitosti setkání skautských sběratelů, text: „XXV. Setkání skautských sběratelů“ s vyobrazenými skautskými symboly. Pořádá Klub skautských sběratelů Junáka.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..