Aršík Beskydy – kraj velkých šelemARSIK_BESKYDY_KRAJ_SELEM

Podle emisního plánu známek ČR na rok 2014 je na 3.září 2014KNOTKOVI připraven k vydání aršík „Ochrana přírody – Beskydy“. Ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (sál „Janíkovy stodoly“) se uskuteční křest aršíku v neděli 28.9.2014 od 14:00 hodin.

Celá akce proběhne za účasti tvůrců Libuše a Jaromíra Knotkových a rytce Martina Srba. Součástí akce bude i autogramiáda.

Pořadatel akce, Klub filatelistů při Středisku volného času v Rožnově pod Radhoštěm, vydá k této příležitosti v omezeném rozsahu neoficiální dopisnici se soukromým barevným přítiskem z tvorby manželů Knotkových. Tato dopisnice bude v den křtu v prodeji pouze v historické poštovně Valašského muzea. Martin SrbPoštovna bude mít k akci kašet příležitostného razítka.


Na dopisnici bude vlk (Canis lupus) a na razítku kuňka žlutobřichá (Bombina variegata). Poštovna, která bude mít otevřeno i v neděli 28.9.2014, bude v omezeném rozsahu používat příležitostnou R-nálepku.


Dopisnici je možno závazně objednat nejpozději do 30.7.2014 elektronicky na adrese:

 

obalka

kfsvcroznov@valachnet.cz

obalka

VALASSKE_MUZEUM

Zdroj: časopis Filatelie č. 7/2014 (str. 46 – informace Vladimír Vystavěl)


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Filatelistické sbírky – STARÉ UHERSKO a MAĎARSKO

Čas od času narazíme při brouzdání Internetem na zajímavosti a tak se snažíme se o ně podělit s ostatními. Tentokrát...

Seriál o polních poštách Velké války na vlnách Českého rozhlasu

Jak jsme před časem na našich stránkách avizovali, Český rozhlas na své stanici Vltava začal vysílat seriál o polních poštách Velké...

Odbor známkové tvorby upozorňuje – 2.7.2014

Kabinet české grafiky vydal v nákladu pouze 500 exemplářů opravdu krásnou monografii Adolfa Absolona, která obsahuje jeho „životopis“, volnou tvorbu, ilustrace...

Zavřít