Den české filatelie 2019 – Poštovní muzeum (aktualizace)


Aktualizace 6.11.2019kliknutím se dostanete k většímu obrázku

Aktualizace 15.10.2019


Stalo se pravidlem, že ke konci roku pořádá Poštovní muzeum v Praze „Den české filatelie“. Letošní, již 13.ročník, se uskuteční 6. listopadu 2019 (středa) v čase 9 – 17 hod.


Služební dopisnice s obrazovou částí jsou každoročně dvě a jsou distribuovány takto:

  • První z dopisnic obdrží kluby na Svazu českých filatelistů proti úhradě členských příspěvků. Na dopisnici jsou použity symboly: logo ČP, logo Poštovního muzea  a logo SČF. Je použit i hologram. Obdržíte ji ve svém mateřském Klubu filatelistů.

  • Druhá z dopisnic byla přílohou časopisu FILATELIE č. 9/2019. Na dopisnici jsou použity symboly: logo ČP, logo Poštovního muzea a logo časopisu Filatelie.

Služební dopisnice s obrazovou částí jsou znehodnoceny pro listovní provoz otiskem denního razítka s obrazovou částí Praha 1 – Známková tvorba. Na dopisnici je použit v levém dolním rohu hologram.

Dopisnice jsou neprodejné a pošta nezajišťuje jejich distribuci. V této variantě jsou určeny pro pozvánku členů Svazu českých filatelistů na listopadovou akci.

Zdroj: EXPONET BLOSPOT


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Odborná společnost KOSMOS

Odborná společnost KOSMOS vznikla v roce 2018 transformací původní sekce KOSMOS České námětové společnosti (ČNS) na odbornou společnost (OS) při...

České známky zabodovaly ve světě

 

Klubové odpoledne s přednáškou – 7.11.2019

Zveme Vás na třetí klubové odpoledne přednáškového cyklu 2019 - 2020 s tématem Automatizace zpracovávání listovních zásilek 7. listopadu 2019...

Zavřít