KF 00-15 – pamětní fotokniha


V květnu 2013 oslavil náš klub 70. výročí svého založení, tehdy jako Odbor filatelie S.K. zaměstnanců hlavního města Prahy (od r. 1965 nese náš klub název Klub filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha). Oslavy výročí klubu byly mimořádným podnětem k aktivizaci celé naší klubové základny. Ihned po loňských květnových oslavách jsme zahájili činnost klubových internetových stránek www.kf0015.cz, které dosáhly nebývalého rozvoje a za tu dobu již dosáhly přes 24 tisíc přístupů. Rovněž v dalších aktivitách dosahujeme velmi dobrých výsledků s nebývalým ohlasem filatelistických odborníků i veřejnosti (odborné přednášky, exkurze, propagace české známkové tvorby, propagace činnosti Poštovního muzea a Poštovní minigalerie České pošty, s.p., a Clubu gentlemanů Žižkov, podíl na návrzích a realizaci nových příležitostných razítek aj.).

Protože oslavované výročí nebylo jen záležitostí toho jednoho dne, ale celého období předchozích příprav i následujícího vyhodnocení úspěšnosti a přínosů všech souvisejících událostí, sestavil náš výbor za výrazné spolupráce též přátel klubu pamětní fotoknihu, kterou si připomínáme nejdůležitější akce od října 2012 do listopadu 2013.

Pamětní fotokniha

KF 00-15, Praha

Cena: 350,- Kč

Do vyprodání zásob

Fotokniha_UPRAVA

logo_cerne_300_obalka_bila_cely_text_vpravo_negativ_300_183

Bližší informace na emailových adresách: kf0015@centrum.cz nebo webmaster@kf0015.cz

Jednotlivé body oslav včetně programu a fotogalerií naleznete v dolní části pravého menu s názvem „70 LET KLUBU“.


 

1 Responses to KF 00-15 – pamětní fotokniha

  1. Ivan Leiš napsal:

    Jsme rádi, že se nám podařilo vydat fotografickou pamětní knihu z oslav našeho klubu a že jsme tímto způsobem mohli zdokumentovat a propagovat jednu z malých entit Svazu českých filatelistů. Věříme, že další podobné pokusy ostatních klubů budou následovat. A nejen proto, aby získaly ocenění na výstavách tak, jak se to podařilo nám při výstavě Chomutov 2015.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nová emise známek - 12.6.2024
This is default text for notification bar