Klub filatelistů a Vánoční projížďka Prahou 2014


Vrátíme se ještě do času předvánočního, kdy jsme se v sobotu 13. prosince 2014 už pojedenácté ZIVOT_LOGOzapojili do organizace projížďky vánoční Prahou, kterou každoročně pořádá sdružení Život 90. V rámci spolupráce se letos vánoční projížďky zúčastnili naši členové Jirka Maier a Ladislav Čechák coby “vedoucí” dvou z více než dvaceti autobusů, které se seniory a s pohybově méně zdatnými občany cestují po zajímavých místech Prahy a umožňují jim zažít předvánoční atmosféru v typických pražských lokalitách (Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Loreta atd.).

Nechyběla ani tradiční návštěva obce Máslovice s prohlídkou „máslového“ betlému, který najdete na následujícíh fotografiích.

Podrobněji o akci Vánoční projížďka Prahou 2014 zde.


Fotogalerii si můžete stáhnout ve formátu ZIP:


Podrobnosti jízdy trasy č. 18: zúčastnilo se 17 klientů, 1 průvodce, 2 pomocníci a řidič. Byli jsme v Máslovicích na betlému, potom v kostele u sv. Matěje, kde je perníkový betlém a některé cizokrajné betlémy, klasika u Kapucínů a trhy na Hradčanském náměstí. Potom průjezd vánočně osvícenou Prahou a rozvoz klientů do nástupních zastávek.

Autor: Jiří Maier


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar