Ukončení klubové sezony 2023 – 2024


Vážení přátelé,

klubovou schůzkou s přednáškou Ing. Ivana Leiše Osobnost Alberta Jonáše a jeho přínos pro československou filatelii v Domě Portus, čtvrtek 6. června 2024, jsme uzavřeli 44. cyklus přednášek o poštovní historii a současnosti a klubovou sezónu 2023 – 2024. Před námi jsou nyní klubové prázdniny, po kterých se sejdeme na klubovém odpoledni ve čtvrtek 5. září 2024 v 16 hod. opět v Domě Portus.

Výbor klubu na červnové schůzi uplynulou sezónu zhodnotil a připravil návrhy pro sezónu novou. Kromě projednání navrhovaných témat příštího, již 45. cyklu přednášek výbor rozhodl o konání členské schůze v rámci prvního klubového odpoledne v nové sezóně, tedy ve čtvrtek 5. září 2024. Na členské schůzi projednáme m.j. zprávu o činnosti klubu – pobočného spolku SČF, náměty pro další činnost klubu a návrh na rozšíření výboru doplňující volbou nového člena.

Chtěli bychom vás při této příležitosti vyzvat k zaslání vašich připomínek a námětů k činnosti klubu, návrhů na témata přednášek dalších přednáškových cyklů, návrhů k doplňujícím volbám výboru a revizní komise, jakož i k uvážení vlastního zájmu o práci v těchto orgánech klubu. Veškeré své podněty, návrhy a projevení zájmu zašlete laskavě na e-mailovou adresu klubu.

Se zpracováním obdržených návrhů a programem nového přednáškového cyklu vás seznámíme v průběhu srpna.

Ing. Jiří Marko, předseda výboru, a Ing. Pravoslav Kukačka, jednatel

Klub filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha,
pobočný spolek Svazu českých filatelistů, z.s.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar