Klubové odpoledne bez odborné přednášky (2.9.2021)


Vážení přátelé,

před námi je nová filatelistická sezóna 2021-2022 s nadějnými očekáváními, že budou překonány obtíže, způsobené epidemií nového typu koronaviru, a že budou moci být uskutečněny připravované filatelistické akce, a to nejen naše klubové.

Výbor klubu se na své poslední schůzi, konané 17.6.2021, zabýval m.j. přípravou nového cyklu odborných přednášek a organizací klubových schůzek a rozhodl se, že v prvním plánovaném termínu našich schůzek ve čtvrtek 2.9.2021 uspořádáme členskou schůzi klubu podle stanov Svazu českých filatelistů a stanov našeho klubu – pobočného spolku, a to bez odborné přednášky. Klubové odpoledne začne již v 16:00 hod. v sále Dřevák Domu Portus výdejem novinek účastníkům novinkové služby a začátek členské schůze je stanoven na 16:30 hod. Pro účastníky členské schůze bude připravena káva, čaj a minerálka.

Zahájení nového cyklu přednášek o poštovní historii a současnosti pak předpokládáme na další klubové schůzce ve čtvrtek 7.10.2021, a to přednáškou p. Jana Pelikána Modrý Merkur (1851) – typologie, poštovní použití a popis kvality.

Program celého přednáškového cyklu rozešleme v průběhu měsíce září a také jej najdete na našich webových stránkách.

Autor příspěvku: Pravoslav Kukačka


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Příležitostné razítko – Setkání historických praporů SDH - Telč - 15.6.2024
This is default text for notification bar