Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST – pošta Brno 8 (24.3.2021) – aktualizace


Aktualizace 26.3.2021


Pošta Brno 8 používala ve středu 24.3.2021 příležitostný motiv v elektronickém výplatním stroji NEOPOST.

Na připojeném obrázku je sken modrého výplatního otisku.

Modrý výplatní otisk pošty Brno 8 s příležitostným tiskem je v pořadí druhý (celkově devátý).


Aktualizace 18.3.2021


Obdrželi jsme informaci od výboru spolku Olympsport, že použití příležitostného motivu k oslavě významných úspěchů našich reprezentantek v elektronickém výplatním stroji NEOPOST na poště Brno 8 se posouvá z původně oznámeného termínu 19.3.2021 na středu 24.3.2021.


Aktualizace 17.3.2021


Modrý výplatní otisk na poště Brno 8 – 19.3.2021 (pátek)


Na základě informace z 16.3.2021 výboru spolku Olympsport ČR sdělujeme, že Olympsport zadal přípravu a používání příležitostného motivu v elektronickém výplatním stroji NEOPOST pošty Brno 8.

Příležitostný motiv s texty zlato stříbro bronz TŘI MEDAILE Z MS PRO ČESKOU REPUBLIKU Děvčata děkujeme! a s piktogramy biatlonu, rychlobruslení a snowboardingu v modrých výplatních otiscích bude uvedená pošta používat v pátek 19.3.2021. Obrázek tohoto příležitostného motivu připojujeme k tomuto příspěvku. Otisky bude moci veřejnost získat na podané listovní zásilky v uvedený den v otevíracích hodinách pošty.

Jedná se o oslavu letošních významných úspěchů našich reprezentantek. Biatlonistka Markéta Davidová se stala mistryní světa ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa v Pokljuce. Martina Sáblíková získala stříbrnou medaili v rychlobruslení ze závodu na tříkilometrové trati na mistrovství světa v Heerenveenu. Snowboardcrossařka Eva Samková získala na mistrovství světa ve švédském Idre Fjäll bronz.

Bude se jednat o devátý příležitostný modrý výplatní otisk stroje v užívání pošty.

Již vydané příležitostné modré výplatní otisky stroje v užívání pošty najdete na tomto odkazu

 

Návrh příležitostného motivu

Související odkazy:

Autor příspěvku: Ing. Pravoslav Kukačka 

3 Responses to Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST – pošta Brno 8 (24.3.2021) – aktualizace

 1. Andrey napsal:

  Zřejmě pan Pentras moc sebe špatně cítí a proto bude sedět u sebe na vesnicni poště, a kontrolovat zásilky, zda podle své chuti vhodná nebo ne nějaká zásilka k razitkovani. Za jeden den zásilky z Prahy do vesnic Brna myslím nedojdou. Bude chybět pozice v mě sbírce. Zase nepříjemné chování první olympijské osoby!

   
  • Pravoslav Kukačka napsal:

   Pane Andreyi,
   používání příležitostného motivu v uvedeném výplatním stroji je posunuto až na středu 24.3., a tak jistě můžete na poštu 608 00 Brno 8 poslat své dopisy k oražení. Je na Vás, jakým typem zásilky to tam pošlete, ale po podání v Praze dojde zásilka obvykle na místo již druhý den. Chtěl bych jen ještě dodat, že pošta Brno 8 není žádná vesnická pošta, ale velká moderní budova, obklopená rozsáhlou zástavbou, m.j. obchodními centry a hotely. V blízkosti je též budova AZ Tower, nejvyšší budova v ČR. Pošta Brno 8 má velký rozsah služeb a je velmi významná pro hromadné podání, a to v měřítku celé jižní Moravy.

    
 2. Andrey napsal:

  Děkuji za posun termínu tohoto razítka. Moc se omlouvám za není příslušné termíny a výrazy. V Brně 8 jsem někdy nebyl a nevyznám se tam a taky podle mapy na sezname.cz udělal jsem není vhodnou chybu. Děkuji pánovi Kukačkovi za poznatelnou upomínku města.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar