„Otevřené otázky“ – nová rubrika našeho webu


Je přirozené, že náš občanský život provázejí různé otázky a problémy, které je nutno řešit a vyřešit. Nejinak tomu je i v oblastech našich zálib včetně filatelie a našeho sběratelství. Bezpochyby nelze nad nimi zavírat oči či strkat hlavu do písku. Je třeba je promýšlet, prohovořit a v co možná nejširším fóru se usnést na jejich řešení a prosazení zdravých postupů.

Náš klub filatelistů se rozhodl otevřít naše webové stránky článkům a příspěvkům, které se otevřeným otázkám filatelie, včetně specializovaných oborů z nejrůznějších úhlů budou věnovat. Bude se tak dít metodou doslovného převzetí již publikovaných článků v dalších médiích (příp. odkazů na ně), ke kterým event. doplníme krátký klubový úvod.

Věříme, že tímto krokem přispějeme k řešení problémů, i když jen zčásti. Držme si palce, abychom po nastolení otázky dospěli k smysluplnému řešení ve prospěch české filatelie.

Na úvod jsme připravili na přání Ing. Jiřího Koukala z KF 06-10 Žďár nad Sázavou příspěvek k problematice vystavování a výstavního řádu SČF – „OTEVŘENÁ TŘÍDA VÝSTAVNÍHO ŘÁDU“, který najdete zde.

LOGO_KF0015_03a

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


 

1 Responses to „Otevřené otázky“ – nová rubrika našeho webu

  1. Andrey napsal:

    Lepsi by bylo resit otazku: Pravidelne vymenne schuzky a burzy znamek. Protoze, bez tohoto otazka “OTEVŘENÁ TŘÍDA VÝSTAVNÍHO ŘÁDU, exitovat nemuze, jen v malych krouzkach s velmi starymi clenami filatelie.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Setkání Společnosti knihtiskových známek - 20.4.2024 (sobota)
This is default text for notification bar