Klub filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, založen v Praze v roce 1943
V den 100. výročí vzniku Československa, tedy 28. října 2018, byl v Praze založen nový filatelistický klub – Prestige Philately Cluib Prague. Jeho cílem je spojit přední sběratele, znalce a investory ve filatelii, aby svými aktivitami i vahou své osobnosti prezentovali prestiž filatelie ve společnosti a ve veřejném prostoru.Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.
Zdravím a vítám založení nového filat. klubu v Praze. Ale jako hlavní cíl prosím zmíněnou propagaci filatelii jako oboru v médiích ale hlavně se zaměřením na mladé začínající filatelisty, prostě získávání mladých chlapců na sbírání poštovních známek, zařazovat do ČT pořady o sbírání poštovních známek, prostě dělat vše pro jejich získání a zakládání kroužků mladých filatelistů. Děkuji.
Zdravím, těší mne vznik nového filatelistického klubu. Podíval bych se na věc úbytku sběratelů z jiné stránky. U mě se záliba projevila až po třicítce. Jako nadšenec neživé přírody – (nerosty) jsem kdysi u někoho zahlédl jeho sbírku. Od této chvíle sbírám mimo minerálů i takto námětově zaměřenou filatelii. Ještě bych požádal nově vznklý klub, aby se nesnažil o něco neréálného tzv odtrženého od reality.