67.výstavka v budově Hlavní pošty Praha 1 – 20.1.2016


V prostorách bývalé prodejny filatelie v prvním patře budovy Hlavní pošty Praha 1 (ochoz nad dvoranou) se ve středu 20.1.2016 uskutečnila 67.výstavka odboru známkové tvorby České pošty, s.p. Prohlédli jste si výtvarné návrhy, rytecké rozkresby a podklady pro tisk vydaných poštovních známek, FDC a razítek na FDC, které vyšly 20.1.2016. Na místo autorů dnes vydávaných známek zavzpomínali na osobnost významného českého malíře, grafika, ilustrátora, národního umělce a profesora na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze Karla Svolinského jeho známí: JUDr. Marta Ehlová – autorka knihy Můj přítel Karel Svolinský a akademický malíř a grafik Jan Kavan. S ohledem neúčasti autorů se autogramiáda autorů známek nekonala. Autorem fotografií je Ing. Tomáš Chudoba.


Fotogalerii si můžete stáhnout ve formátu ZIP:


 

One Response to 67.výstavka v budově Hlavní pošty Praha 1 – 20.1.2016

  1. Miroslav Jahoda napsal:

    Letošní známka 17 Kč Jeroným Pražský aspiruje nejen na titul Nejhorší česká známka roku 2016, ale i desetiletí, neváhal bych říct, že ze všech českých známek, které dosud vyšly. Už nikdy nic podobného ! To je ostuda.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Zemřel JUDr. Svätopluk Šablatúra

 

Požadavek na spolupráci

Obrátil se na nás s níže uvedeným požadavkem pan Rudolf Coufal z Hostivice, který hledá kontakt na sběratele.  

Výzva ke spolupráci

Kolega a vzácný přítel našeho klubu filatelistů Ivan Tvrdý ze Slovenska byl požádán o zpracování slovenských poštovních nálepek let 1918...

Zavřít