Ceny FEPA 2019


Ocenění FEPA za rok 2019 získaly následující organizace a kluby:


Stamp Active Network (Velká Británie)

Stamp Active Network je přední organizace podporující sběr známek mezi mladými lidmi ve Velké Británii. Jeho cílem je podpořit všechny mladé sběratele a vedoucí mládežnických klubů po celé Velké Británii. Je to jediná celonárodní organizace, která se věnuje podpoře a rozvoji filatelie mládeže. Její web získal v Itálii v roce 2018 velkou zlatou medaili.

Congratulations

WEB

Grupo Filatélico y Numismático de Tenerife (Španělsko)

Grupo Filatélico y Numismático de Tenerife (Filatelistická a numismatická skupina Tenerife) má tradici společenských setkání pro přednášky a výměnu materiálů. Její členové se zapojili do národního a mezinárodního filatelistického života jako vystavovatelé, členové a předsedové komisí a organizátoři úspěšných výstav. Je to dynamická skupina, která má zajímavou filatelistickou knihovnu a vydala několik publikací, uspořádala také řadu výstav.

Felicidades

WEB

Korosko filatelistlèno drustvo Ravne (Slovinsko)

Filatelistická společnost Korosko (Korosko Filatelic Society) se zavázala propagovat filatelii a zaměřit se na široké publikum nefilatelistů. Organizuje časté, malé výstavy, zaměřené na konkrétní témata a na nová témata a navazuje silné vazby s místními médii. Další charakteristickou vlastností je zvláštní pozornost věnovaná mládeži.

Čestitke

WEB

Zainteresowań PZF „Kolejnictwo” im. Ernesta Adama Malinowskiego (Polsko)

Zainteresowań PZF „Kolejnictwo“ im. Ernesta Adama Malinowskiego (Národní „železniční“ klub Polského filatelistického svazu) má dlouhou tradici a v Polsku funguje již 35 let. Mezi úspěchy klubu patří dlouhodobě vysoký počet členů, častá setkání po celé zemi, podpora výstav a publikační činnost.

Gratulacje

WEB

Associazione Filatelica Numismatica Scaligera (Itálie)

Associazione Filatelica Numismatica Scaligera (Scaliger Filatelic Numismatic Association) je ve Veroně dobře známa díky pořádání setkání „Veronafil“, nyní připravuje již v pořadí 135. Sdružuje stovky provozovatelů a tisíce sběratelů z celé Itálie a z několika evropských zemí. Mezi mnoha výstavami pořádanými společností jsou poslední „Italia 2018“ a „ECTP 2019“ – mistrovství Evropy v tematické filatelii.

Congratulazioni

WEB

Verein für Briefmarkenkunde Bensheim (Německo)

Verein für Briefmarkenkunde Bensheim (Bensheimská filatelistická společnost) je silným zástupcem filatelie v Německu. Společnost organizovala v průběhu let mnoho výměnných dnů s velkým počtem návštěvníků. Její propagační iniciativy jsou v regionu mezi Frankfurtem a Heidelbergem velmi dobře známy.

Herzliche Glückwünsche

WEB

Zdroj: FEPA – Federation of European Philatelic Associations (fepanews.com)


 

1 Responses to Ceny FEPA 2019

  1. Díky napsal:

    Nádherný přehled, jak se filatelisté mají k světu.
    Jsem rád členem KF 00-15, naše www jsou nepřekonatelné!

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar