Mezinárodní jury Nexofil a Nexonum v Madridě nadělovala České poště


Mezinárodní jury Nexofil a Nexonum v Madridě s potěšením informuje, že udělila České poště za rok 2019 následující ceny:

  • 1. místo v kategorii Nejlepší známkový design světa aršík “30. Výročí sametové revoluce a Karel Kryl” – autor Zdeněk Netopil a rytec Václav Fajt.

  • 3. místo v kategorii Nejlepší ručně rytá poštovní známka světa “Umění na známkách: Václav Radimský” – autor Václav Fajt.

  • 3. místo v kategorii Nejlepší ofsetová známka světa “Technické památky: První koňská tramvajová linka” – autor Milan Bauer.


Gratulujeme!

Zdroj: @Exponet Blogspot


 

1 Responses to Mezinárodní jury Nexofil a Nexonum v Madridě nadělovala České poště

  1. soutěž napsal:

    Jo, známky,. . . . . to Naše pošta umí, to se od roku 1918 stále drží na vysoké úrovni. Škoda ale, že není také soutěž o nejlepší poštu, . . . napadají mne kategorie „nejrychlejší“, nejspolehlivější“, „nejlevnější“, „nejpřívětivější“, . . . . . .
    Nejde mi tak ani o to, že bych jí chtěl tímto kritizovat, uvědomuji si , že to pošta nemá snadné a mnohde to stojí na osobním přístupu jednotlivců, mnohé se opravdu zlepšilo, . . . . . ale soutěž popohání pokrok. V této době, a možná že již pradávno, je to především soutěž ekonomická a to , byť to nepodceňuji, není pro zákazníky a ani zaměstnance vždy to ideální. Moc dobře by se mi poslouchalo kupříkladu vítězství v kategorii „plat doručovatele“, „rychlost doručení“,. . . . . .

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Setkání Společnosti knihtiskových známek - 20.4.2024 (sobota)
This is default text for notification bar