Byly spuštěny nové specializované webové stránky (aktuality)


Aktualizace 6.8.2017


Na našich nově spuštěných specializovaných stránkách (spuštěny byly 1.6.2017) jsou nyní aktualizované filatelistické produkty (PR, RN a CN) roku 2017. Připomínáme, že od roku 1993 až po současnost najdete na webu kompletní přehled příležitostných R-nálepek a příležitostných cenných nálepek APOST.

Určitě si také přečtěte příspěvek o stavu dopracování přehledů příležitostných razítek za jednotlivé roky (odkaz zde). Na dokončení kompletního přehledu příležitostných razítek stále pracujeme.

Nové webové stránky najdete na odkazu zde


Příspěvek z 1.6.2017


Vážení členové, příznivci našeho klubu a návštěvníci našeho webu,

symbolicky k 74. výročí založení našeho klubu (13.5.1943) a ke 4. výročí zahájení provozu našich internetových stránek (26.5.2013) byly spuštěny dne 1.6.2017 ve 12 hod. v pořadí již třetí webové stránky našeho klubu. Na těchto stránkách jsou průběžně zveřejňovány informace o nově vydávaných filatelistických produktech z oblasti specializovaných oborů (příležitostná razítka, příležitostné R-nálepky a příležitostné cenné nálepky APOST).

Najdete zde přehlednou databázi těchto filatelistických produktů vydaných od roku 1993 po současnost s více než 2200 obrázky doplněnými textovou částí, použitou literaturou, informaci o přechodu R-nálepek na R-nálepky s čárovým kódem a další zajímavosti. Kompletně jsou zpracovány přehledy příležitostných cenných nálepek APOST a příležitostných R-nálepek od roku 1993 do současnosti. Náš klub pokračuje ve své více jak sedmdesátileté existenci odborné činnosti, kterou její členové věnovali a věnují kromě sbírání poštovních známek a celin i různým oborům specializované filatelie, kam příležitostná razítka, příležitostné R-nálepky a příležitostné cenné nálepky APOST patří.

Nesbíráme zdaleka jen známky …, specializujeme se.

Autorům vyjadřujeme velký dík za jejich náročnou práci. Vám, uživatelům zveřejněných přehledů  přejeme smysluplné využití zveřejněných informací a ilustrací  ve vaší sběratelské, vystavovatelské a badatelské práci.

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


Nové speciální webové stránky najdete na odkazu zde


 

One Response to Byly spuštěny nové specializované webové stránky (aktuality)

  1. Ivan Leiš napsal:

    Před více jak pěti lety (26. 5. 2013) byl zahájen provoz našeho klubového specializovaného portálu http://www.kf0015.cz, k němuž v průběhu let přibyly další dva významné weby modry.kf0015.cz a special.kf0015.cz. S největší pravděpodobností se ještě letos dočkáme 250.000 přístupů na kmenový web (ke dni 24. 10.2018 registrujeme 249.322 přistoupivších z více jak 30 zemí světa).
    Při této příležitosti mi dovolte, abych poděkoval otcům-zakladatelům všech tří webů, našemu webmasterovi Jiřímu Markovi za perfektní provoz a plnění nelehkých souvisejících úkolů, všem autorům, kteří přispěli do poštovně historického soudku od katalogů přes studie až k sebemenším informacím.Zejména si vážím těch, kteří se stali aktivními účastníky naší „reality show“ a přispívají za provozu zasílanými údaji do katalogu digitálních výplatních otisků (v modré). Doufám, že podobného přístupu se dočkáme i u třetích webu. V neposlední řadě si vážíme přístupu a hodnocení našich čtenářů a jsme rádi, že jsme přispěli k rozšíření rozsahu informací o specializovaných oborech ve filatelii a o oborech poštovní historie.
    Ivan Leiš, předseda KF , sběratelů specializovaných oborů 00-15 Praha (od letošního července pobočného spolku z. s. SČF)

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Výplatní stroje a otisky v Česku v současnosti

V srpnu 2013 jsem ve svém článku GLOSY 2013 spustil sondu do českého světa klasických a moderních výplatních otisků používaných...

Modrý mauritius je vstupenkou do elitního klubu

Proč se vyplatí koupit Modrého mauritia právě teď? Poštovní známky nabírají na ceně, ale ne všechny. Podle jakých pravidel začít...

Prémie SČF – rok 2017

Již poosmé od roku 2010 vyjde členská prémie Svazu českých filatelistů.  

Zavřít