Byly spuštěny nové specializované webové stránky (aktuality)


Aktualizace 6.8.2017


Na našich nově spuštěných specializovaných stránkách (spuštěny byly 1.6.2017) jsou nyní aktualizované filatelistické produkty (PR, RN a CN) roku 2017. Připomínáme, že od roku 1993 až po současnost najdete na webu kompletní přehled příležitostných R-nálepek a příležitostných cenných nálepek APOST.

Určitě si také přečtěte příspěvek o stavu dopracování přehledů příležitostných razítek za jednotlivé roky (odkaz zde). Na dokončení kompletního přehledu příležitostných razítek stále pracujeme.

Nové webové stránky najdete na odkazu zde


Příspěvek z 1.6.2017


Vážení členové, příznivci našeho klubu a návštěvníci našeho webu,

symbolicky k 74. výročí založení našeho klubu (13.5.1943) a ke 4. výročí zahájení provozu našich internetových stránek (26.5.2013) byly spuštěny dne 1.6.2017 ve 12 hod. v pořadí již třetí webové stránky našeho klubu. Na těchto stránkách jsou průběžně zveřejňovány informace o nově vydávaných filatelistických produktech z oblasti specializovaných oborů (příležitostná razítka, příležitostné R-nálepky a příležitostné cenné nálepky APOST).

Najdete zde přehlednou databázi těchto filatelistických produktů vydaných od roku 1993 po současnost s více než 2200 obrázky doplněnými textovou částí, použitou literaturou, informaci o přechodu R-nálepek na R-nálepky s čárovým kódem a další zajímavosti. Kompletně jsou zpracovány přehledy příležitostných cenných nálepek APOST a příležitostných R-nálepek od roku 1993 do současnosti. Náš klub pokračuje ve své více jak sedmdesátileté existenci odborné činnosti, kterou její členové věnovali a věnují kromě sbírání poštovních známek a celin i různým oborům specializované filatelie, kam příležitostná razítka, příležitostné R-nálepky a příležitostné cenné nálepky APOST patří.

Nesbíráme zdaleka jen známky …, specializujeme se.

Autorům vyjadřujeme velký dík za jejich náročnou práci. Vám, uživatelům zveřejněných přehledů  přejeme smysluplné využití zveřejněných informací a ilustrací  ve vaší sběratelské, vystavovatelské a badatelské práci.

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


Nové speciální webové stránky najdete na odkazu zde


 

1 Responses to Byly spuštěny nové specializované webové stránky (aktuality)

  1. Ivan Leiš napsal:

    Před více jak pěti lety (26. 5. 2013) byl zahájen provoz našeho klubového specializovaného portálu http://www.kf0015.cz, k němuž v průběhu let přibyly další dva významné weby modry.kf0015.cz a special.kf0015.cz. S největší pravděpodobností se ještě letos dočkáme 250.000 přístupů na kmenový web (ke dni 24. 10.2018 registrujeme 249.322 přistoupivších z více jak 30 zemí světa).
    Při této příležitosti mi dovolte, abych poděkoval otcům-zakladatelům všech tří webů, našemu webmasterovi Jiřímu Markovi za perfektní provoz a plnění nelehkých souvisejících úkolů, všem autorům, kteří přispěli do poštovně historického soudku od katalogů přes studie až k sebemenším informacím.Zejména si vážím těch, kteří se stali aktivními účastníky naší „reality show“ a přispívají za provozu zasílanými údaji do katalogu digitálních výplatních otisků (v modré). Doufám, že podobného přístupu se dočkáme i u třetích webu. V neposlední řadě si vážíme přístupu a hodnocení našich čtenářů a jsme rádi, že jsme přispěli k rozšíření rozsahu informací o specializovaných oborech ve filatelii a o oborech poštovní historie.
    Ivan Leiš, předseda KF , sběratelů specializovaných oborů 00-15 Praha (od letošního července pobočného spolku z. s. SČF)

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Příležitostné razítko - Slavnosti pětilisté růže - Český Krumlov 1 - 21.6. - 22.6.2024
This is default text for notification bar