Muzeum vlakové pošty – ON-LINE OBJEDNÁVKA


Vážení a milí příznivci vlakové pošty, dovoluji si Vám oznámit, že máte nyní možnost objednat si on-line zaslání pohlednice z nabídky Muzea vlakové pošty na Vaši adresu, nebo Vašim blízkým.


Pohlednice bude frankována stylovou známkou „130. let moldavské dráhy“ v hodnotě 13 Kč. Oražena příležitostným razítkem pošty Břeclav 2 s textem „Břeclav – Ostrava, 165 let“ (PR 33/2015) a kašetem.

Online pohlednice

Cena za pohlednici se známkou do ČR je 28 Kč. Do ciziny (zámoří pozemní cestou) 41 Kč. Čásku lze zaslat na účet 101111826/0300, nebo systémem PayPal na adresu petrstudent@seznam.cz.

Uzavírka objednávek je ve čtvrtek 18. června ve 23:59.

Jednoduchý on-line formulář je na hlavní stránce akce.

Připomínám, že stále můžete využít také možnosti zaslat k přepravě a oražení svou již hotovou zásilku na adresu Pošta 690 02 Břeclav 2.

Na akcích Muzea vlakové pošty se těší

Petr Študent – šéfredaktor, kurátor, člen Asociace muzeí a galerií ČR
Muzeum vlakové pošty, vydavatel časopisu „Československá vlaková pošta“
Vídeňská 275/66, 639 00 Brno

tel. 607 154 162
www.muzeumvlakoveposty.cz
https://www.facebook.com/Vlakovaposta


 

5 Responses to Muzeum vlakové pošty – ON-LINE OBJEDNÁVKA

 1. Jiří Marko napsal:

  Razítko, které je na pohlednici výše není razítko PR 33/2015. Chybí zde název Břeclav 2, dále datum má být s pomlčkou u čísla měsíce. Navíc je jiné písmo na razítku. Jiří Marko

   
 2. Petr Študent - Muzeum vlakové pošty napsal:

  Pane Marko,

  děkuji Vám za Váš příspěvek. Máte samozřejmě pravdu. Razítko ale ještě není fyzicky k dispozici a nemohu tedy uveřejnit jeho skutečný otisk na dopisnici. To nebude možné dříve, než 20. června. Na ukázce je použita moje digitální verze předlohy, ze které rytec vyrobil razítko. Česká pošta se dodatečně rozhodla, že přece jen do razítka vloží i název podací pošty Břeclav 2. Digitální je také otisk kašetu. Ten vypadá přesně tak, jak je na obrázku, ale obávám se, že nebude možné docílit tak kvalitního a ostrého otisku, jako na počítačové simulaci 🙁 . Objednal jsem speciální inkoust pro nesavé materiály, tak snad se otisk gumového razítka podaří ke spokojenosti filatelistické veřejnosti.

  Přeji příjemný zbytek dne!

   
 3. Petr Študent - Muzeum vlakové pošty napsal:

  Konstatuji, že u dalšího razítka dle mého návrhu 34/2015 (43 let SPU Ostrava 02) se rytec držel předlohy přesněji.

   
  • webmaster napsal:

   Dobrý den pane Študent. Proč zrovna 43 let SPU Ostrava 02? Nebylo by lepší počkat na kulatiny? Co vás k tomu vedlo? Jiří Marko

    
 4. Petr Študent - Muzeum vlakové pošty napsal:

  Ano, je to poněkud neobvyklé… ale má to svou historii. Poštmistr SPU Ostrava 02, můj dávný kolega z vlakových pošt, pan Magera, pořádá na nově zrekonstruovaném SPU Den otevřených dveří a rád by měl u té příležitosti razítko. Je škoda, že z rekonstrukcí ještě dva roky nepočkal :-). Protože MVP je partnerem akce, provedl jsem několik návrhů podoby razítka s různými alternativními texty. Razítko 34/2015 je vítězný návrh vybraný Českou poštou.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar