Ocenění FEPA za rok 2015


Ocenění FEPA za rok 2015 získaly následující organizace:


Philatelic Society of Sofia „Petko Karaivanoff“, Sofia (Bulgaria)

Tato společnost za svých 90 let historie značně přispěla k růstu filatelie v Bulharsku, založila první filatelistickou knihovnu v zemi, propaguje filatelistickou mládež a podporuje pořádání výstav na národní i mezinárodní úrovni.
Честито!


Briefmarken-Sammler Verein Gotha 1890 e.V., Gotha (Germany)

Tato asociace patří mezi nejstarší a nejaktivnější filatelistické organizace v Německu. Pořádala řadu veřejných akcí, jako jsou filatelistické výstavy a také vydávání filatelistické literatury, z poslední akce připomeneme velmi úspěšné 114. setkání německých filatelistů v roce 2015.
Herzlichen Glückwunsch!


Circolo Filatelico Bergamasco, Bergamo (Italy)

Společnost brzy oslaví 100 let filatelistického života, který doprovázel řadu akcí, včetně 60. setkání sběratelů a odchodníků. V posledních letech společnost poskytla významnou podporu pro italské federace organizováním národních výstav a seminářů.
Complimenti!


Grupo Filatélico Avilesino, Avilés (Spain)

Grupo Filatélico Avilesino, která byla založena v roce 1951, se zavázala v celé jeho historii ke konání důležitých aktivit nejen lokálně, ale také na regionální, národní a mezinárodní úrovni. Nejnovějším úspěchem klubu byla výstava Exfilna 2015.
¡Enhorabuena!


Club Filatelico Lugano, Lugano (Switzerland)

Klub přispívá ke švýcarské filatelii tím, že organizuje řadu národních akcí, také s mezinárodní účastí. Jejich posledním střetnutím byla Národní výstava Lugano 2014, v kombinaci s Alpe Adria, a také pořádání kongresu FEPA.
Herzlichen Glückwunsch!
Félicitations!


Zdroj: FEPA – Federation of European Philatelic Associations (fepanews.com)


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Tchajpej filatelistická (3)

V minulém pokračování jsme vstoupili do několikapatrové budovy tchajpejského Poštovního muzea v Tchaj-peji. Její druhé a třetí patro je víc...

Sborník „Košice vo filatelii“

Koncem roku se mezi předplatitele dostává Sborník č.27 s názvem "KOŠICE VO FILATELII", který vydává agilní klub filatelistov 54-01 Košice...

Olympsport slavil 50 let (1966-2016)

„Česká asociace olympijské a sportovní filatelie – OLYMPSPORT“ oslavila 50. výročí svého vzniku.  V této souvislosti byly vydány různé materiály...

Zavřít