Ceny FEPA 2018


Ocenění FEPA za rok 2018 získaly následující organizace a kluby:


Associazione Italiana Storia Postale (AISP)

Od svého založení v roce 1966 stojí AISP v popředí italských poštovních historiků, kteří se v průběhu let shromažďovali materiály nejznámějších sběratelů a vystavovatelů z Itálie i zahraničí. Znalosti AISP se nadále šíří prostřednictvím své rozsáhlé knihovny, opakujících se seminářů, které se v poslední době začaly vysílat, časopisu Cursores, webových stránek prezentujících novinky a studie, jakož i pořádání vysoce kvalitních výstav a seminářů o poštovní historii.

Complimenti.


Stavanger Filatelist-Klub (SFK)

SFK je úspěšný a aktivní klub, počet členů se v posledních mírně zvyšuje, dokonce účast na schůzkách se ve stejném časovém rámci zdvojnásobila. Vydávají vlastní časopis SFK Den Blaa Hawaiiis, který je považován za jeden z nejlepších klubových časopisů v zemi. Klub organizoval několik místních a národních výstav ve městě Stavanger; mezi nimi byla úspěšná Nordia 2008 spoluorganizována v úzké spolupráci se dvěma sousedními kluby.

Gratulerer.


National Club of Collectors of the Registration Labels and Stamps

Tento klub má dlouhou tradici a působí v Polsku již 28 let. Velkým úspěchem Klubu je redakční činnost, kterou dokumentuje vydání bulletinu Svět klubu, který získal vysoké ocenění na filatelistických výstavách v Polsku. Kromě toho členové Klubu zpracovali a vydali několik katalogů a publikací o registračních štítcích a razítkách, což je cenným příspěvkem ke katalogizaci polských registračních položek.

Gratulacje!


The Philatelic Society of Ljubljana

Společnost sehrála důležitou roli při rozšiřování filatelistické odbornosti a přitáhla mnoho mladších lidí ke sbírání známek. Zorganizovala několik významných výstav. Někteří její členové se objevili v různých tištěných a elektronických médiích, pokud jde o filatelii, a tak oslovili široké publikum. Několik členů je aktivní na národní, regionální i mezinárodní úrovni. Společnost již více než 30 let vydávání řadu publikací.

Čestitamo!


Zdroj: FEPA – Federation of European Philatelic Associations (fepanews.com)


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar