Poštovní známky – koníček, nebo investice?


Máte doma malou sbírku známek z dětství, nebo jste pokročilý sběratel? Či jste snad investor hledající alternativní produkty? Právě vyšla unikátní kniha Poštovní známky – koníček, nebo investice?, která je na českém, ale i světovém trhu unikátním dílem. Popisuje velice čtivým a zábavným způsobem nejen celosvětově nejrozšířenější sběratelskou zálibu, ale přibližuje i cenotvorné a investiční aspekty poštovních známek.

Cílem je ukázat laické, ale i odborné veřejnosti, že poštovní známky opravdu nejsou jen zastaralým koníčkem pár lidí ze starší generace, ale že se jedná o velice živý sběratelský a investiční obor, kterému se věnují desítky miliónů lidí po celém světě, včetně mnoha proslulých investorů.

Tato kniha je nezbytná nejen pro všechny amatérské a pokročilé sběratele, ale i pro investory do alternativních forem majetku, protože v této oblasti poskytuje všestranný a doposud nikde nepublikovaný ucelený přehled. Dozvíte se v ní od zkušeného sběratele a investora vše, co potřebujete o tomto tématu vědět.

Rozměry knihy jsou 170×242 mm, 352 stran, 115 gr. papír, prodejní cena 650 Kč + doporučené poštovné a balné 75 Kč.

Další podrobnosti k vydané knize a k jejímu nákupu najdete na tomto odkazu

Radek Novák
https://postovni-znamky.eu/

Zdroj: @EXPONET BLOGSPOT


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Setkání Společnosti knihtiskových známek - 20.4.2024 (sobota)
This is default text for notification bar