Vycházka „Po stopách novoměstských pošt – Horní Nové Město“ – 24.9.2020


Klub filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha pořádá ve čtvrtek 24. září 2020 v návaznosti na předchozí úspěšné procházky po poštách malostranských, staroměstských, vinohradských a poštách na území Dolního Nového Města Pražského pokračující procházku po stopách starých i současných pošt na území Horního Nového Města.

Účastníky čeká 18 zastavení v místech poznamenaných poštovní historií, přičemž některé úseky bude vhodné absolvovat tramvají.

Sejdeme se v 16 hodin na náměstí I. P. Pavlova, resp. v podloubí před Lékařským domem, Sokolská ul. 31 (viz mapka)Procházka může trvat až 2 hodiny a ukončíme ji posezením v některé vhodné restauraci v této lokalitě. Prosíme v těchto souvislostech o sdělení vašeho zájmu jak o vlastní procházku, tak o účast na posezení, abychom mohli zajistit rezervaci stolů.


Formulář pro potvrzení účasti

[contact-form]
[contact-field label=“Jméno, Příjmení“ type=“name“ required=“1″] [contact-field label=“Účast na vycházce“ type=“radio“ required=“1″ options=“Ano – zúčastním se“] [contact-field label=“Účast na posezení“ type=“radio“ required=“1″ options=“Ano,Ne“]
[/contact-form]

Všechny zájemce o poštovní historii zve k účasti

Jiří Kratochvíl, náš průvodce

a výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar