Vycházka „Po stopách novoměstských pošt – Horní Nové Město“ – 24.9.2020


Klub filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha pořádá ve čtvrtek 24. září 2020 v návaznosti na předchozí úspěšné procházky po poštách malostranských, staroměstských, vinohradských a poštách na území Dolního Nového Města Pražského pokračující procházku po stopách starých i současných pošt na území Horního Nového Města.

Účastníky čeká 18 zastavení v místech poznamenaných poštovní historií, přičemž některé úseky bude vhodné absolvovat tramvají.

Sejdeme se v 16 hodin na náměstí I. P. Pavlova, resp. v podloubí před Lékařským domem, Sokolská ul. 31 (viz mapka)Procházka může trvat až 2 hodiny a ukončíme ji posezením v některé vhodné restauraci v této lokalitě. Prosíme v těchto souvislostech o sdělení vašeho zájmu jak o vlastní procházku, tak o účast na posezení, abychom mohli zajistit rezervaci stolů.


Formulář pro potvrzení účasti


Všechny zájemce o poštovní historii zve k účasti

Jiří Kratochvíl, náš průvodce

a výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Výstavka Známkové tvorby – 9.9.2020 bez společenské části

Na základě zhodnocení aktuální virové epidemie a obecně známých doporučení zrušila Česká pošta, s.p., zastoupená v tomto případě oddělením Známková...

Nový štoček Olympsportu na poště Praha 1 – 100. ČESKÉ DERBY (6.9.2020) – aktualizace

 

Nová emise známek – 9.9.2020

Oddělení Známkové tvorby České pošty, s.p. oznamuje vydání nových poštovních známek. Datum vydání 9. 9. 2020. "Výstavka" v den vydání...

Zavřít