Ing. Ivan Leiš uveden do síně slávy AIESEC


IVAN_LEIS_03V březnu 2016 uplynulo 50 let od přijetí Československa do Mezinárodního sdružení ekonomických a obchodních vysokých škol AIESEC. Tomuto výročí byl věnován příspěvek AIESEC – 50 let existence v České republice.

Na slavnostním večeru na Žofíně dne 7.5.2016 byl Ing. Ivan Leiš, předseda KF 00-15, společně s dalšími čtyřmi kolegy z první generace zakladatelů mezinárodní organizace AIESEC (zkratka francouzského názvu Association Internationale des Étudiants en Sciences Économique et Commnercial – česky Mezinárodní sdružení studentů vysokých škol ekonomických a obchodních) u příležitosti 50. výročí založení AIESECu v Československu a na českém území (VŠE Praha) uveden do AIESEC ALUMNI HALL OF FAME CZECH REPUBLIC (Síň slávy absolventů AIESECu České republiky).

Toto významné ocenění si Ivan Leiš zasloužil svou činností při založení této organizace v tehdejším Československu, aktivní činností v letech 1966-1970, rozvojem místní pobočky na Vysoké škole ekonomické v Praze a prací na mezinárodním poli v organizaci AAI (AIESEC ALUMNI INTERNATIONAL – absolventská organizace AIESECu se sídlem v Bruselu) zejména v letech 2005-2006, kdy zastával funkci prezidenta AAI.

Blahopřejeme.


 

2 Responses to Ing. Ivan Leiš uveden do síně slávy AIESEC

  1. Juraj Traurig napsal:

    Blahopřeju!

     
  2. Ivan Leiš napsal:

    Díky, pane Traurigu.Děkuji též i ostatním,kteří mi blahopřáli jinými cestami.Jsem rád, žeAIESEC vydržel 50 let a umožnil ekonomické praxe v zahraničí mladým lidem v době, kdy se ani cestovat nemohlo.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar