Dva nové příležitostné digitální štočky Odborné společnosti Fauna – Flora (aktualizace)


Aktualizace 7.5.2023


V návaznosti na předchozí informace o nových modrých otiscích elektronického výplatního stroje Neopost Odborné společnosti Fauna-Flora s příležitostnými motivy doplňujeme, že jsme obdrželi další dva skeny otisků s příležitostným motivem J.W.Goethe …, avšak s novými doplňujícími texty na levé straně otisku. Obrázky jsou připojeny. Tyto doplňující texty budou používány do 31.8.2023.

Kontakty na Odbornou společnost Fauna-Flora jsou na této stránce níže v původní informaci.

kliknutím na obrázek se dostanete k jeho větší velikosti

Aktualizace 21.4.2023


V návaznosti na předchozí informaci z 19.4.2023 o nových modrých otiscích elektronického výplatního stroje Neopost Odborné společnosti Fauna-Flora s příležitostnými motivy doplňujeme, že jsme obdrželi skeny otisků, které můžete vidět na připojených obrázcích (jedná se o otisky s nulovými hodnotami). Z těchto ukázek je vidět, že otisky mohou mít na levé straně ještě doplňující texty, tentokrát patrně edukativního charakteru.

kliknutím na obrázek se dostanete k jeho větší velikosti

Zájemci se mohou informovat o podmínkách získání těchto otisků na dopisech, a to na níže uvedených kontaktech (e-mail, telefon).


Aktualizace 19.4.2023


Na základě sdělení pana Václava Fialy, předsedy výboru Odborné společnosti Fauna – Flora SČF vás můžeme informovat, že tato odborná společnost přichází s dalšími příležitostnými motivy (digitálními štočky) vedle digitální známky v modrých otiscích svého elektronického výplatního stroje Quadient (s licenčním číslem L87003682).

První nový příležitostný motiv zve na výstavu obrazů A. Hanáka v chebském muzeu a připomíná proslavené františkolázeňské deinotherium – dnes již neexistující paleontologické naleziště Dolnice. Tento digitální štoček bude používán od 20.4. do 31.8.2023. Výtvarný návrh motivu je připojen.

Druhý nový motiv připomíná básníka a prozaika, dramatika a politika J. W. Goetheho, který rovněž sbíral nerosty a minerály, a jeho první paleontologciké výzkumy, díky nimž byla posléze nalezena téměř kompletní kostra třetihorního obrovitého chobotnatce. Tento digitální štoček bude používán od 20.4.2023 a ukončení jeho používání není zatím stanoveno. Rovněž tento motiv můžete v návrhu vidět na dalším obrázku.

Zájemci o tyto modré otisky se mohou informovat o příslušných podmínkách, event. si je objednat
e-mailem na adrese: osfafl@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 735 408 494.

Z podkladů Odborné společnosti Fauna – Flora SČF zpracoval Ing. Pravoslav Kukačka


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar