Nové webové stránky OLYMPSPORTu


Pokrok nezastavíš a OLYMPSPORT přešel na nový moderní systém tvorby webových stránek pomocí redakčního systému WordPress. Tím nahradil stávající systém Microsoft ProntPage 2003, který již není podporován. Aktivity se ujal náš předseda Josef Kočí, který spolu s naším webmastrem Vaškem Divišem a externím IT specialistou připravili nové webové stránky společnosti.

Někteří z vás již asi na nové webové stránky zavítali a zaregistrovali jejich nový vzhled. Pokud používáte volání na tyto stránky z ikony kterou jste si již dříve vytvořili, musíte tuto činnost provést znovu (ve volání je na začátku http změněno na https). Web není ještě zdaleka dokonalý a prosíme o trpělivost, pracujeme na jeho permanentním vylepšování a migraci starších událostí.

Na nový web se dostanete kliknutím na logo OLYMPSPORTuSoučástí webu je i on-line aplikace pro pořádání aukcí. Po delší pauze jsme pro vás připravili novou písemnou aukci č. 041/2021, která je sestavena z filatelistických materiálů našich členů. Nový web a zároveň aplikace aukce byla zpřístupněna v pátek 12.11.2021.

Pokud se jí chcete aktivně zúčastnit, žádáme vás, abyste si pečlivě pročetli Podmínky aukce.

Oproti předcházející verzi dochází k některým změnám, mimo jiné je to především tematické uspořádání skupin aukčních položek, on-line vyhodnocování vašich příhozů a také účtování 10% provize z dosažené ceny jako je to u ostatních aukcí podobného typu.

Uzávěrka aukce byla stanovena na 16. ledna 2022 ve 20:00 hod.

Předem se omlouváme, pokud vše nebude napoprvé fungovat na 100%.

Za Spolek Olympsport ČR
Josef Kočí a Václav Diviš


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar