1. výročí klubových stránek


Vážení členové a příznivci našeho klubu,

dne 5.5.2014 v 10:59 hod. dosáhly na naše webové stránky, jež spatřily světlo světa dne 26. května 2013, úctyhodného počtu přístupů 20.000. Na počátku naší snahy zřídit klubový informační portál, který by byl spojený též se sběratelskými specializovanými obory, tj. hlavním směrem naší klubové činnosti, jsme měli představy a sny, ale současně i obavy, zda se dílo podaří. Takovýto výsledek nás tedy skutečně překvapil. Rádi bychom proto na tomto místě poděkovali všem, kteří nám zaslali své příspěvky či naopak reagovali na příspěvky již uveřejněné a současně všem těm, kteří projevili zájem o naše aktuality.

Vaší důvěry si velice vážíme a současně nás i motivuje stránky neustále vylepšovat, a to nejen po stránce technické, ale i obsahové. Neopomíjíme ani grafické uspořádání, přehlednost či logickou návaznost. Prozatím plánujeme zůstat u současné praxe, tedy nonstop vydávání informací bez stanovení uzávěrky. Jen tak neomezíme aktuálnost zpráv.

Naší ambicí je zůstat věrni specializovaným oborům, ale pochopitelně se hodláme i nadále věnovat také poštovním známkám a celinám. Snažíme se vám přinášet i trochu té zábavy a poučení, být s vámi ve spojení, naslouchat vám. Proto jsme zřídili anketní otázky, kvízy, hádanky na víkend, připravujeme další … Chceme, aby texty ke svým čtenářům „promlouvaly“, proto je prokládáme zajímavými ilustracemi, reprodukcemi či fotografiemi. Uveřejňujeme rovněž odkazy na stránky věnující se podobným sběratelským oborům či podpůrným společenským akcím, které s naším sběratelstvím souvisí.

Ještě jednou vám, milí čtenáři, děkujeme za vaši přízeň. Naše upřímné díky patří i těm, kteří webové stránky aktivně tvoří, a to zejména proto, že tak činí ve svém volném čase a bez nároku na odměnu.

Tak nám držte palce, ať se nám daří i nadále!

 

Praha, květen 2014

Výbor KF, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha

Kolektiv tvůrců webových stránek

logo_cerne_300_obalka_bila_cely_text_vpravo_negativ_300_183

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar