Ing. Ladislav Čechák – 65


Srdečně blahopřejeme kolegovi Láďovi Čechákovi k jeho dnešním pětašedesátinám a přejeme mu pevné zdraví a hodně dalších úspěchů jak ve filatelistickém sbírání a bádání, tak v organizátorské práci pro náš klub.

Láďa jako dlouholetý člen výboru klubu – organizátor odborné činnost – náš „vzdělavatel“ – přispěl k dosavadním úspěchům klubu desítkami připravených přednášek a řadou exkurzí, poštovně-historických procházek a výstavek. Nyní pracuje na přípravě již 40. cyklu přednášek o poštovní historii a současnosti.

Na návrh výboru klubu udělilo předsednictvo Svazu českých filatelistů, z.s., usnesením své 9. schůze, konané dne 24.3.2018, Ing. Ladislavu Čechákovi Čestné uznání Svazu českých filatelistů.

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha,
pobočného spolku Svazu českých filatelistů, z.s.


 

1 Responses to Ing. Ladislav Čechák – 65

 1. Ivan Leiš napsal:

  Láďo,
  dovol mi, abych Ti popřál k Tvému jubileu mnoho zdraví a štěstí a poděkoval Ti za dlouholetou obětavou práci pro náš klub, a to nejen na důležitém úseku vzdělavatelství různých směrů a oborů specializovaných oborů ve filatelii a poštovní historie. Tradice se má dodržovat a Ty jsi skvělým vzorem pro tuto zásadu . Klub v květnu 1943 při svém vzniku v Obecním domě si do svých základů přednášky pevně zapustil a tuto identitu vyznával i v dalších letech. Hned při prvním setkání si vyslechl přednášku Václava Nebeského o deskových značkách, tehdy velehitem mezi sběrateli.

  Drž se a vychovej si nástupce. To Ti ze srdce přeje

  Ivan L.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar