40.výstavka v budově Hlavní pošty Praha 1 – 20.1.2014


V prostorách bývalé prodejny filatelie v prvním patře budovy Hlavní pošty Praha 1 (ochoz nad dvoranou) se v pondělí 20.1.2014 uskutečnila 40.výstavka odboru známkové tvorby České pošty, s. p.. Prohlédli jste si výtvarné návrhy, rytecké rozkresby a podklady pro tisk vydaných poštovních známek, FDC a razítek na FDC, které vyšly 20.ledna 2014. Autorem fotografií je Ing. Tomáš Chudoba z České pošty, s.p..


Fotogalerii si můžete stáhnout ve formátu ZIP:

 


 

3 Responses to 40.výstavka v budově Hlavní pošty Praha 1 – 20.1.2014

 1. Jaroslav konečný napsal:

  Dobrý den, akce jsem se zúčastnil a litoval, že jsem si nevzal fotoaparát. Doufal jsem,že Ing. Chudoba nafotí především prezentované materiály ve vitríně. Bohužel věnuje se více návštěvníkům, kteří jsou tam v podstatě pořád stejní:-). Postrádám TL sešitků, přitom takto byly tištěny poprve, UTL 9 bloků od Jiřího Slívy dělané tentokráte ve dvouprodukci a dvouprodukci dopisnice s trubkou a novými hologramy!
  Pokud je to možné dával bych pro příště větší důraz na exponáty před návštěvníky.
  Jinak oceňuji velice vaši webovou stránku, její aktuálnost a vůbec činnost vašeho FK. Přeji mnoho zdaru ve vaší bohulibé činnosti.
  S pozdravem váš fanoušek,
  Jaroslav Konečný

   
  • webmaster napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za upozornění. Od pana Tomáše Chudoby z České pošty jsem dostal fotografií více (cca 110 ks), než jsou na stránkách (jen 75 ks). Podívám se, zda tam nejsou avizované náhledy.
   Příjemný den
   Jiří Marko

    
  • webmaster napsal:

   Dobrý den pane Konečný,
   ještě jednou děkujeme za připomínky. V dalších fotografiích od Tomáše Chudoby nejsou žádné další náhledy známek. Problém je v tom, že vystavované materiály se nefotí přes sklo dobře, zejména tiskové listy (A3), kdy se ztratí detaily. Příště se pokusíme zachytit co nejvíce vystavovaných exponátů. Bohužel, vystavované materiály se nesmí skenovat.
   Příjemný den
   Jiří Marko

    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prezentace - 110 let od vzniku rakousko-uherské polní pošty (Lubor Kunc) je ke stažení
This is default text for notification bar