Klubové informace – duben 2014


Zpráva pro členy Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha a přátele klubu


Vážení přátelé,

chtěli bychom všem členům a přátelům klubu popřát hezké jarní dny načerpání nové energie a mnoho úspěchů v životě osobním, pracovním i na „poli filatelie“. V tomto období si připomínáme loňské vrcholící přípravy oslav našeho klubového výročí (založen 13.5.1943 jako odbor filatelie S.K. zaměstnanců hlavního města Prahy) a připravujeme pamětní fotoknihu, která zahrne nejen celý rok slavného jubilea, ale i předcházející zahájení filatelistické sezóny 2012 – 2013.

Blížící se první výročí založení klubových internetových stránek nás vede ke zveřejnění několika zajímavých údajů. Od 27.5.2013, tedy za necelých 11 měsíců vykázaly naše stránky více než 18.450 přístupů z individuálních IP adres. Mají 100 stránek, 26 rubrik a více než 3770 obrázků. Zveřejněno bylo 364 příspěvků a k nim jsme obdrželi 62 komentářů. Statistika hovoří o tom, že nejvyšší denní návštěvnosti jsme dosáhli 3.2.2014, kdy počet 333 přístupů z individuálních IP adres vysoce přesáhl dokonce i počet námi běžně obesílaných členů a přátel klubu. Klubové stránky, které spravuje Jiří Marko, značně ulehčily práci jednatele Pravoslava Kukačky, který se ve svých e-mailových rozesílkách už zaměřuje spíše jen na informace pro členy klubu, pozvánky a připomínky akcí.

Rádi zveřejňujeme slova chvály, které nám přicházejí. Tak např. Mgr. Jiřík Bejsta nám 2.4.2014 napsal:

[stextbox id=“info“]

Vážení přátelé!
Dostávám z Vašeho KF mailové informace a musím Vám sdělit, že je považuji za nejlepší mailové filatelistické informace u nás. Jste pohotoví, zprávy jsou včasné, obsahově bezchybné, výborně graficky zpracované a zasahují do různých sběratelských disciplín. Některé po skončení jejich aktuálnosti mažu, ale některé si do svého počítače ukládám, protože jejich aktuálnost nepomíjí.
Srdečně zdraví z Domažlic Jiřík Bejsta

[/stextbox]

Předseda klubu Ivan Leiš obdržel 28.3.2014 e-mail od doc. Ing. Miloslava Rotporta, CSc., předsedy České námětové společnosti SČF, tohoto znění:

[stextbox id=“info“]

Vážený pane Leiši,
velmi rád se zúčastňuji akcí Vašeho klubu. Skoro Vám závidím, kolik aktivních a schopných lidí v něm máte. Přeji Vám (a tím i trochu sobě) ještě hodně úspěšných akcí.
Hezký den!
Zdraví M. Rotport

[/stextbox]

Naše poslední klubová schůzka ve čtvrtek 3.4.2014 v Domě Portus, jejíž součástí byla přednáška prom. mat. Pavla Aksamita „Znalecká činnost a tvorba exponátu“, patřila k nejúspěšnějším. Vlastní přednášku sledovalo 33 posluchačů a řada dalších členů se dostavila do klubu vyzvednout si připravené filatelistické novinky. V sále Dřevák to bylo před zahájením přednášky i po jejím skončení doslova jako v úle.

Fotografickou reportáž z přednášky a závěru klubové schůzky si můžete prohlédnout  zde.

V květnu 2014 klubová schůzka odpadá, protože termín připadá na Svátek práce, a tak se sejdeme až ve čtvrtek 5.6.2014, kdy si v rámci klubové schůzky vyslechneme přednášku p. Stanislava Kamenického „Dvacet fotbalových mistrovství světa ve filatelii a poštovní historii“. Budeme se těšit na Vaši účast.

Za výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha

Pravoslav Kukačka, jednatel

LOGO_KF0015_03a


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar