Sdělení sekretariátu SČF k vyzvedávání členských prémií


Vážení kolegové filatelisté,

za rok 2019 mají členové, kteří zaplatili členský příspěvek ve výši 250 Kč, nárok na dvě prémie:

  1. celinová dopisnice

  2. zálepka

Část klubů již obě prémie obdržela, včetně členských známek na rok 2020. V současné době nám zůstávají ještě pro značnou část klubů „zálepky“, které jsme obdrželi v prosinci. Protože jsme také obdrželi členské legitimace, platné od roku 2021, přidáváme je k těmto zálepkám. Pro ostatní pak máme členské legitimace připravené samostatně. Vzhledem k náročnosti práce s odesíláním velkého množství zásilek (psaní stovek adres na balíčky a doporučenky, nošení na poštu a značné náklady na poštovné – nutno posílat doporučeně) mám velkou prosbu. Předpokládám, že čas od času má někdo z členů klubu nebo z jejich známých cestu do Prahy; byla bych nesmírně ráda, kdyby si zásilku na sekretariátu SČF mohl převzít.

Kluby, které nebudou moci odebrat zásilku osobně, prosím o zaslání kontaktní adresy, na koho korespondenci zasílat. Z minulosti máme od klubů kontaktní adresy, ale stává se, že již nejsou platné. Zásilky se vrací zpět s poznámkami pošty „odmítl zásilku převzít“, „není na uvedené adrese“, apod. Voláme-li někoho do klubu, zjišťujeme, že ani telefonní spojení není platné, nebo nám e-mailové adresy ani telefonní čísla nebyla sdělena.

O trvalé předávání změn v adresách i telefonních číslech jsme již několikrát žádali, bohužel reakce ze strany mnohých předsedů klubů je nulová.

Děkuji předem za spolupráci.

Naděžda Hanzlová, sekretariát SČF


Kontakty na SČF

E-mail:

sekretariat@informace-scf.cz

Telefon:

+420 222 541 395 (sekretariát),

+420 224 212 292 (tajemník)


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Regionální přítisk České pošty – Ostrava II - 15.4.2024 (pondělí)
This is default text for notification bar