Akad. malíř Pavel Sivko – 70. narozeniny


Blahopřejeme akad. malíři Pavlu Sivkovi k jeho dnešním narozeninám a přejeme mu zdraví, štěstí a hodně dalších tvůrčích nápadů.

Jsme rádi, že jsme v panu Sivkovi nalezli také sběratele otisků příležitostných razítek a zejména přítele našeho klubu, když s námi v roce 2013 spolupracoval při přípravách oslav 70. výročí našeho klubu – navrhl příležitostnou dopisnici České pošty a příležitostné razítko.

Mezi sebou jsme jej pak uvítali na přednášce v klubovém prostředí v Domě Portus dne 7.11.2013 (odkaz najdete zde).

Rovněž si můžete prohlédnout rozsáhlou fotogalerii z této jeho přednášky a glosu předsedy klubu Ing. Ivana Leiše k této významné klubové akci.

Děkujeme a zdravíme!

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


 

One Response to Akad. malíř Pavel Sivko – 70. narozeniny

  1. Ivan Leiš napsal:

    V pražském Hollaru skončila 28. 1. 2018 výstava JUBILANTI, která návštěvníkům ukázala tvorbu jedenácti výtvarníků kulatého věku od 40 do 90 včetně Pavla Sivka.V současné době vystavuje jubilant několik obrazů k animovanému filmu na výstavě JIŘÍ BRDEČKA 100 LET ve Chvalském zámku v Horních Počernicích. Výstava potrvá do 1. 4. 2018. Samostatnou výstavu pod názvem MIMODĚK bude mít Pavel Sivko opět v Galerii Hollar od 28. 3. do 22.4. 2018. Představí zde výběr svých kreseb, grafik, ilustrací a známkové tvorby.

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Příležitostné razítko - Jaroslav Němeček 80 let - 20.2.2024 (úterý) - pošta Praha 1
This is default text for notification bar