Pozvánka SSCNP na křest aršíku „Sovy“ z emise Ochrana přírody


Společnost sběratelů celin s neoficiálním přítiskem SČF (dále jen SSCNP) a Zoologická zahrada v Praze zvou srdečně všechny filatelisty na Křest aršíku Sovy, který se koná v Zoologické zahradě v Praze Troji dne 7. září 2015 (pondělí) ve 14:00 hodin.


Křest se uskuteční před Vzdělávacím centrem (hned za turnikety vlevo po schodech dolů, nebo o malý kousek dál cestou dolů). V případě nepříznivého počasí se křest odehraje uvnitř vzdělávacího centra. Termín akce byl zvolen na první pondělí v měsíci, kdy důchodci zaplatí jen symbolické vstupné 1,- Kč. O možnosti slevy i pro mladší účastníky se jedná, podaří-li se nějakou výjimku vyjednat, budete o tom ihned informováni. Jinak doporučujeme vypravit se do Prahy a již ráno a využít vstupného i k prohlídce čtvrté nejkrásnější ZOO v Evropě.

Sovy_04 Sovy_A Sovy_03
Sovy_01 Sovy_02

Obrázky známek a aršíku – zdroj: Česká pošta

SSCNP k této akci připravuje vydání těchto filatelistických materiálů:

  • dopisnice „A“ s barevným přítiskem soví hlavy (cca 35,- Kč)

  • barevná reprodukce kresby Kalous ušatý na formátu A-5 (cca 35,- Kč)

  • pamětní list s nalepenou známkou z aršíku (cca 20,- Kč + nominál nalepené známky)

  • dopisnice „A“ s ocelotiskovým přítiskem rytiny výše uvedené kresby kalouse (cca 120,- Kč)

  • tatáž rytina v úpravě na grafickém listu (cca 150,- Kč)

  • kašet s kresbou soví hlavy

Všechny kresby a rytina jsou samozřejmě od tvůrců aršíku manželů Knotkových a rytce Martina Srba. Všechny materiály se připravují do tisku, ceny jsou pouze orientační a mohou se změnit podle skutečných nákladů.

Z poštovních artefaktů bude používána od 7.9.2015 příležitostná rekomandační nálepka a též příležitostný text na CN APOST a to na poště Praha 71, Trojská 632/173 b, 171 00 Praha 71-Troja.  (Pošta sídlí 2 zastávky autobusu 112 od Zoologické zahrady – jedna z nich je na znamení. Výstupní zastávka je Čechova škola.)

[stextbox id=“info“]

Materiál vydaný k této akci nevydává Česká pošta, ale Společnost sběratelů celin s neoficiálním přítiskem (SSCNP), která celou akci pořádá a je především určen pro ty, kteří se křtu účastní. Dle sdělení předsedy SSCNP, pokud se vše nevyprodá, můžou se případní zájemci obrátit na pana Macháčka, tel. číslo 737 713 030.

[/stextbox]

Autor: Karel Macháček – předseda SSCNP


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Příležitostné razítko - Vlakem na Oseckou pouť - 20. - 21.8.2022
This is default text for notification bar