Výběrové rubriky na portálech


V několika posledních letech řada internetových portálů sestavuje vybrané články, zprávy a oznámení do speciální výběrové rubriky s cílem usnadnit svým čtenářům snazší orientaci v džungli řady příspěvků. Činí tak i náš partner www.postoveznamky.sk Vojtecha Jankoviče ze Slovenska, který výběrovou rubriku filatelistické povahy zřídil již 5.10.2014.

postoveznamkyZnačné zpřehlednění tato rubrika dosáhla zavěšováním log či logotypů před název a další údaje příslušného článku či zprávy, což se stalo 26.4.2014.

Našim čtenářům vřele tento portál a speciálně tuto rubriku doporučujeme. Tyto webové stránky převzaly i několik článků z našeho portálu, které lehce najdete dle našeho loga, které navrhl výtvarník Karel Dvořák u příležitosti 70. výročí našeho klubu.

Obdobou výběrů článků jsou i portály, které shromažďují na jednom místě i vizuální příspěvky filatelistického charakteru. O jednom jsme psali v minulých dnech na našich webových stránkách. Tvorba podobných výběrů a přehledu je víc jak záslužná.

Autor: Ivan Leiš


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar