Blahopřání Ing. Ivanu Leišovi k sedmdesátinám


Srdečně blahopřejeme předsedovi klubu Ing. Ivanu Leišovi k jeho dnešním sedmdesátinám.

Psát na stránkách našeho klubového webu o sběratelských, badatelských a publicistických úspěších Ivana by bylo nošením dříví do lesa, neboť jeho webové příspěvky zde patří k nejčastějším a nejzajímavějším. Velmi si vážíme toho, že Ivan převzal v listopadu 2010 funkci předsedy klubu a že jsme za jeho předsednictví dosáhli významných úspěchů, kterými byly zejména důstojné oslavy 70. výročí založení klubu v květnu 2013 a získání ocenění FEPA jako nejlepšího evropského filatelistického klubu za rok 2014.

IVA_LEIS_FOTO_CIVIL
70
Předseda klubu Ivan Leiš s oceněním FEPA

Přednášku zahájil Ing. Ivan Leiš - předseda KF 00-15 Praha

Ing. Ivan Leiš v zamyšlení

LOGO_KF0015_03a Mgr. Maleček předává ocenění Ing. Ivanu Leišovi

Přejeme Ivanovi pevné zdraví, štěstí a pohodu
a hodně dalších nápadů a počinů ve prospěch specializovaných oborů.

Výbor Klubu filatelistů, sběratelů specializovaných oborů, 00-15 Praha


 

3 Responses to Blahopřání Ing. Ivanu Leišovi k sedmdesátinám

 1. ILeiš napsal:

  Vážení přátelé, milí kolegové,

  děkuji Vám srdečně za Vaše milé blahopřání k mým kulatinám. Potěšilo a pohladilo. Jsem rád, že jsem alespoň trochou přispěl k rozvoji našeho klubu, který se jako jeden z mála ve velké míře zabývá jednou z částí filatelie – specializovanými obory, poštovní historií a poštovními celinami. Úspěchy, které jsme dosáhli všichni jako klub, byly a jsou též zásluhou všech členů, těch současných, bez nichž by náš klub nebyl klubem, ale i předchůdců. Ti dali naší entitě směr, základní rámec a pomohli našemu spolku žít a přežít různou dobu a přeskočit překážky různého druhu. Nechci jmenovat, abych na někoho neprávem nezapomněl, ale ve svých skromných příspěvcích alespoň některé z nich s nesmírnou radostí připomenu.

  Jsem rád, že patřím k našemu klubu, který mi dal počátkem 70. let a později identitu k zajímavým filatelistickým oborům, které mi stále přinášejí velké potěšení. Klub mi otevřel dveře do světa, o kterém se mi předtím ani nesnilo a dal mi možnost seznámit se a filatelisticky žít s významnými osobnostmi a legendami specializovaných oborů u nás, na Slovensku a ve světě. Za to jsem klubu velmi vděčen a rád splácím dluh… Rád pracuji i s výbornou partou – členy klubového výboru. Odměnou jsou mi klubové úspěchy patřící nám všem a české filatelii.

  Díky a na shledanou v sále Dřevák či v ulicích Prahy před existující či zaniklou poštou nebo na Hlavní poště v Jindřišské či v Poštovní minigalerii nebo v Poštovním muzeu v Praze anebo ve Vyšším Brodě.

  Na začátku 73. sezóny a 37. přednáškového cyklu přeji všem zdraví, životní a filatelistoické štěstí a osobní pohodu v našem svobodném světě.

  Váš Ivan L.

   
 2. Jiří Marko napsal:

  Ahoj Ivane, k dnešním kulatým narozeninám ti přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví, spokojenou rodinu a úspěchy ve filatelii. Jirka a Petra.
  Děkuji ti za tvou práci ve výboru klubu. Je až neuvěřitelné, kolik vzniklo materiálu ve prospěch specializovaných oborů za dobu naší spolupráce, která bude, jak doufám, nadále pokračovat. Jirka

   
 3. ILeiš napsal:

  Díky, Petro a Jirko, za vaše blahopřání. Jsem rád, že jsme se před lety potkali a že jsi se stal členem našeho klubu. Bez okamžiku setkání by se stránky tvořily a udržovaly jen velmi obtížně. Proto díky za vše. Parta tvořící stránky má toho za více jak tři roky dost za sebou. Spolupráce musí pokračovat… Ivan

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Výstava Jiřího Boudy – Známky, vlaky, cesty, boudy - Poštovní muzeum - 14.6.2024 – 31.12.2024
This is default text for notification bar